Kategoria: Sport
Opublikowano: 2022-08-25 00:49:18 przez KacperGlod

Ekstraklasa w Bochni! BSF podejmie Legię Warszawa

W sobotę w Futsal Ekstraklasie zadebiutuje BSF ABJ Bochnia. Zespół z Solnego Grodu podejmie stołeczną drużynę warszawskiej Legii.

Nowy sezon obfitować będzie w emocje na najwyższym poziomie już od pierwszej kolejki. BSF po zwycięstwie I ligi oraz co za tym idzie awansie, dokonał kilku wzmocnień w swoim składzie. Do drużyny dołączyli piłkarze zarówno z Polski jak i zagranicy tacy jak: Kevin Kollár, Dani Blanco, Marcin Czech, Mateusz Waryłkiewicz, Rafał Piszczek czy Sebastian Koza.

Zespół z Warszawy ubiegły sezon zaliczyć może do umiarkowanych. Co prawda gracze Legii zdołali utrzymać się w lidze po wywalczonym awansie, ale zajęli w niej 11. miejsce. Również oni pozyskali paru nowych zawodników takich jak Michał Madej, Krzysztof Flis, Paweł Gajek czy Grzegorz Zagrabski.

Mecz pierwszej kolejki odbędzie się w sobotę 27 sierpnia o godzinie 18:00 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni. Bilety na to spotkanie zakupić można internetowo za pomocą klubowego systemu działającego na bazie platformy Sportigio - klikając tutaj. Na ten moment sprzedano już 150 biletów, liczba wejściówek jest ograniczona.