Kategoria: Sport
Opublikowano: 2022-05-11 14:16:19 przez KacperGlod

Futsal: BSF zwycięża w sparingu z Widzewem

BSF ABJ Bochnia rozegrał swój pierwszy mecz sparingowy po zakończonym seoznie i awansie do Futsalowej Ekstraklasy. W posezonowej grze kontrolnej zespół z Bochni wysoko pokonał łódzkiego Widzewa, wygrywając aż 4:9.

BSF ma za sobą świetny sezon okraszony awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju. Przygotowując się już do następnej kampanii, BSF zmierzył się z ekipą z Łodzi, która również awansowała do Ekstraklasy, wygrywając grupę północną.

Spotkanie rozegrane na łódzkiej arenie nie sprawiło drużynie z Bochni większych trudności. Goście zdobyli aż 9 bramek, z czego autorem 5 z nich okazał się Adam Wędzony. Bramki zdobyli też Musiał oraz Burkowicz, reszta była autorem graczy testowanych. Trener Klaudiusz Hirsch dał w tym spotkaniu szanse aż pięciu zawodnikom przymierzanym do składu bocheńskiej ekipy.

W sobotę 14 maja odbędzie się mecz rewanżowy. O godzinie 18:00 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni, BSF powalczy o kolejne zwycięstwo nad drużyną Widzewa.

Widzew Łódź Futsal - BSF ABJ Bochnia 4:9

Skład BSF: Jaszczyński, Testowany I, Wędzony, Musiał, Tijerino, Burkowicz, Przybył, Testowany II, Testowany III, Testowany IV, Testowany V.

Fot. Kinga Sałata | Widzew Łódź