Kategoria: Sport
Opublikowano: 2018-03-01 23:01:58 przez system

Gdzie w marcu z PTTK?

PTTK Oddział w Bochni organizuje wyjazdy w ramach turystyki krajowej i zagranicznej, pieszej górskiej i nizinnej, rowerowej, kajakowej i nie tylko. W tym miesiącu zaprasza na następujące imprezy turystyczne:

3-4 marca – Rajd Zimowy – Beskid Sądecki; w programie zimowe piesze wędrówki szlakami Beskidu Sądeckiego, dla narciarzy możliwość szusowania na stokach w Wierchomli i Tyliczu, miła turystyczna atmosfera i niezwykłe zimowe pejzaże.

10 marca – Zdobywaj odznakę Głównego Szlaku Beskidzkiego – Beskid Niski; przejście piesze szlakiem czerwonym, możliwość zdobywania punktów GOT i GSB. To już kolejny wyjazd w ramach zdobywania odznaki Głównego Szlaku Beskidzkiego.

18 marca – Pożegnanie zimy – Beskid Makowski; przejście na Lubomir oraz do schroniska PTTK na Kudłaczach, topienie Marzanny w wodach Raby, konkursy oraz nagrody i niezapomniane wrażenia. 25 marca – Wycieczka rowerowa do Lipnicy Murowanej; wycieczka rowerowa na 60. Konkurs Lipnickich Palm i Rękodzieła Artystycznego im. Józefa Piotrowskiego. Możliwość zdobywania punktów w konkursie „90 km rowerem z Oddziałem PTTK w Bochni na jego 90-lecie”.

30 marca – Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej; jak co roku PTTK Oddział
w Bochni organizuje pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej w Wielki Piątek na Misterium Męki Pańskiej.