Opublikowano: 2016-09-12 16:13:26 przez system

Gorąco na stadionie

W piątek 9 września piłkarze nożni MOSiR Bochnia wygrali bardzo wysoko w meczu o mistrzostwo I ligi okręgowej młodzików z LUKS Radłovią Radłów - 9:0. Było to ich już czwarte spotkanie w rundzie jesiennej, w tym trzecie wygrane.

Przewaga bocheńskich zawodników była widoczna od samego początku spotkania. Pierwszą połowę meczu zamknęliśmy już wysokim wynikiem 4:0, a kolejne cztery bramki zdobyliśmy po przerwie. Dziewiątą, samobójczą bramkę wbili sobie goście.

MOSiR Bochnia - UKS Radłovia Radłów 9:0

MOSiR Bochnię reprezentowali i bramki zdobyli: Oskar Mroczek (bramkarz), Michał Wilk 1 (kapitan), Bartosz Palej, Maksymilian Rachwał, Kacper Pawlik 4, Kacper Więsek, Dawid Skrzypek 2, Filip Budzyn, Artur Majcher, Sebastian Liszka, Paweł Polowiec 1.

Niestety, gorzej wypadli trampkarze w niedzielnym spotkaniu z Progresem, którzy gościl również na stadionie przy ul. Parkowej. Pomimo zaciętej walki goście wygrali różnicą dwóch bramek.

MOSiR Bochnia - AS Progres Kraków 3:5

Trenerem bocheńskiego zespołu trampkarzy, grających w lidze wojewódzkiej jest Mateusz Fortuna.

12 września rozgrywki w bocheńskim Podokręgu rozpocznie drugi zespół trampkarzy, trenowany przez Tomasza Maruta. Bochnianie będą gościć zespół Naprzód Sobolów, początek spotkania o godz. 17.00.

Przed zawodnikami trenera Marcina Leśniaka kolejny mecz już w środę - 14 września grają na wyjeździe z Termalicą Niecieczą, a trzy dni później (17 września) również na wyjeździe z WKS Szreniawą.

Trampkarze 17 września będą walczyć w Krakowie z Akademią Piłkarską 21.