Kategoria: Sport
Opublikowano: 2016-04-11 15:42:58 przez system

Głosuj na siłownie terenowe od Nestlé

Wyłącznie od aktywności internautów zależy, gdzie pojawi się 16 siłowni trenowych ufundowanych w ramach jubileuszowego programu „Nestlé porusza Polskę”. W województwie małopolskim można głosować na 39 lokalizacji zgłoszonych przez gminy do konkursu. Głosowanie trwa do 6 lipca. Każdego dnia można oddać 1 głos. Pełna lista lokalizacji znajduje się na www.NestlePorusza.pl.

Jak głosować?
Na www.NestlePorusza.pl w sekcji „Głosowanie” należy wpisać województwo, miasto, kod pocztowy i sprawdzić, czy w ta lokalizacja bierze udział w konkursie. Po wysłaniu głosu, otrzymamy e-mail z linkiem weryfikującym. Dziennie można oddać 1 głos. Głosowanie trwa do 6 lipca 2016 roku.

Dlaczego warto?
Siłownia na świeżym powietrzu to miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas po lekcjach lub podczas spaceru. Ćwiczyć można za darmo w dowolnej porze dnia. W siłowniach od Nestlé znajdzie się 9 urządzeń, takich jak:
• surfer i twister – wzmacnia koordynację ruchową, aktywuje mięśnie bioder oraz stawów biodrowych,
• orbitrek i biegacz – pobudza ruchy bioder, barków, ramion oraz nóg,
• wioślarz – wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców
• poręcze i podciąg nóg – wzmacnia mięśni ramion oraz mięśni brzucha
• rower i jeździec – wzmacnia wydolności serca i płuc, poprawia koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie nóg, ramion oraz górnej partii pleców.

Na każdym urządzeniu będzie instrukcja, opisująca prawidłowy i bezpieczny sposób wykonywania ćwiczeń na danym sprzęcie.

Z naszego powiatu zostały zgłoszone dwie lokalizacje: w Nowym Wiśniczu i Łapanowie.