Kategoria: Sport
Opublikowano: 2017-03-06 13:43:10 przez system

II miejsce PSP nr 2 w turnieju w Krakowie

4 marca odbyły się zawody w piłkę ręczną klas IV i młodszych w Krakowie. Do zawodów przystąpiły drużyny: Kusy Kraków I, Kusy Kraków II, PSP nr 2 w Bochni (pod szyldem MOSiR Bochnia), Chrzanów I, Babice- Chrzanów II.

Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym" 2 x 8 min. Pierwszym przeciwnikiem naszej reprezentacji był Kusy Kraków I. Chłopcy, przystąpili do gry bardzo zmotywowani, co przełożyło się na zwycięstwo dla Bochni.

Kolejny mecz z Chrzanowem II i Kusy Kraków II również zakończył się wygraną PSP nr 2 w Bochni. Na zakończenie turnieju przyszło im się zmierzyć z najlepszymi z drużyną Chrzanowa I, którzy mieli zawodników, przerastających bocheńską reprezentację warunkami fizycznymi. Musiało to zmobilizować zawodników z Bochni do jeszcze większej pracy w obronie. Dzięki bardzo dobrej pracy w obronie i w ataku dużym zaangażowaniu chłopców przegrali ten mecz tylko 1 bramką 4:5. Turniej zakończyli ostatecznie na II miejscu.

Skład zespołu PSP Nr 2 Bochnia: Piotr Broszkiewicz, Maciej Ryncarz, Tomasz Gardziel, Maciej Wałęga, Bartosz Król, Bartłomiej Jonak, Bartłomiej Król, Karol Jonak, Mateusz Stokłosa, Michał Waśniowski, Dawid Krogulski, Emanuel Piwowarczyk, Norbert Postawa, trener: Dorota Budzyn.