Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-04-15 09:13:33 przez system

Inauguracyjne (i nie tylko) mecze piłkarzy

W ostatni weekend piłkarze MOSiR Bochnia rozpoczęli zmagania w Małopolskiej Lidze Piłki Nożnej Młodzików i Trampkarzy. W poniedziałek 13 kwietnia drugi zespół trampkarzy rozegrał III kolejkę w lidze okręgowej. Wiodło im się ze zmiennym szczęściem, ale to dopiero początek zmagań na murawie.

Spotkanie z Nowym Sączem nie należało do szczęśliwych. Chociaż bochnianie grali na własnej murawie wynik końcowy był dla nich niekorzystny 0:2. To jednak dopiero początki, a podopieczni Mateusza Fortuny nie mogą tracić ducha. Przeciwnik tez przecież nie należał do łatwych.

MOSiR Bochnia - Dunajec Nowy Sącz 0:2

Na inaugurację Małopolskiej Ligi Trampkarzy MOSiR pokonał AS Progres 1-0. Bramkę, dającą zwycięstwo, zdobył Burkowicz po podaniu Smolenia.

AS Progres - MOSiR 0-1 (0-0)

60 minuta Burkowicz asysta Smoleń
MOSiR Bochnię reprezentują: Seweryn - Nagrodzki, Smoleń, Korta, Matras Paweł, Matlęgla, Matras Piotr, Kamieniecki, Jastrzębski ( 55 min. Gumuła), Burkowicz, Palonek.
Trenerem zespołu jest Janusz Piątek.

W swoim kolejnym meczu (III kolejce) Tarnowskiej Ligi Trampkarzy MOSiR pokonał na własnym stadionie Ikara Odporyszów 4-0. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Augustyn, a po jednej dołożyli Musiał i Lewiński.

MOSiR- Ikar Odporyszów 4-0 (2-0)

Bramki: Augustyn x 2, Musiał, Lewiński
MOSiR: Zwieńczak - Pajor Wojciech, Tacik Bartosz, Ruchałowski Mikołaj, Kozik Łukasz, Stec Grzegorz, Lewiński Kamil, Bondek Dawid Wiercioch Franek,. Pasiut Jakub., Hojda Eryk, Musiał Kacper, Pałkowski Michał, Burek Dawid, Paweł Szot, Kamil Augustyn.
Trenerem zespołu jest Marcin Leśniak.

Trampkarze w lidze małopolskiej następne spotkanie grają na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz, natomiast u nas walczyć będą 25 kwietnia z TS Wisłą II Kraków (początek o godz. 10.00
W tej samej lidze podobnie młodzicy - najbliższe spotkanie mają na wyjeździe z Unią Oświęcim. W Bochni zagrają 26 kwietnia z Akademią Piłkarską 21 Kraków (początek meczu o godz. 10.00).

W I lidze okręgowej trampkarze 17 kwietnia spotkają się na wyjeździe z Gromnikiem, a w naszym mieście 27 kwietnia gościć będą Dunajec Zbilitowską Górę.