Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-12-02 18:46:38 przez system

Jerzy Dudek w Łapanowie

W Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łapanowie w środę 2 grudnia odbył się trening dzieci i młodzieży z Jerzym Dudkiem. Na byłego bramkarza Liverpoolu i Realu Madryt oczekiwał półtysięczny tłum młodych ludzi ze wszystkich szkół łapanowskich oraz delegacja Zespołu Szkół w Dąbrowicy.

Pod koniec września kluby sportowe Orange, do którego należy Piast Łapanów, mogły podjąć specjalnie dla nich przygotowane wyzwanie – "Jerzy Dudek w Waszym klubie". Drużyny, w dowolnej formie, miały przekonać gwiazdę piłki nożnej do wizyty w swojej miejscowości. 17 drużyn z całej Polski zaprezentowało swoje propozycje w formie krótkich filmów, prac plastycznych, a nawet wierszyków. Komisja (w składzie której zasiadał między innymi Jerzy Dudek) zdecydowała, że treningi ze znanym sportowcem odbędą się w 6 Klubach Sportowych Orange na terenie całej Polski – w tym w Łapanowie.

Każdy, kto uczestniczył w spotkaniu z jednym z najlepszych polskich bramkarzy w historii, mógł ponadto liczyć na autograf oraz popularne selfie.