Opublikowano: 2015-11-09 16:09:54 przez system

Kadetki B – kolejna wygrana MOSiR Bochnia

Trzeci mecz i trzecie kolejne zwycięstwo z rzędu koszykarek w lidze kadetek B. Drużyna, prowadzona przez Krzysztofa Kierońskiego po bardzo dobrym spotkaniu pokonała we własnej hali zespół Wisły Can Pac Kraków 82:33 (12:13, 25:4, 21:11, 24:5).

Początek spotkania należał do drużyny gości, która grała skutecznie w ataku i po 10 minutach Wisła prowadziła 13:12. Od początku II kwarty bochnianki poprawiły grę w obronie i na efekty nie trzeba było długo czekać. Wygrana MOSiR-u w II kwarcie 25:4! W kolejnych odsłonach spotkania drużyna gospodarzy nie zwalnia tempa i deklasuje rywalki różnicą 49 punktów.

Dziewczęta z Bochni w opinii trenera, jak i wiernych kibiców, zagrały walecznie i z dużym zaangażowaniem. Kolejna wygrana bardzo cieszy, liczymy na następne udane występy.

Punkty dla MOSiR I Bochnia zdobyły: Julia Fortuna 27, Weronika Mól 14, Dorota Świercz 11, Alicja Hamuda 7, Karolina Przybyła 6, Agnieszka Blum 6, Angelika Duda 4, Alicja Datoń 4, Gabriela Dziedzic 2, Gabriela Dziadowiec 1, Łucja Więcek 0 i Zuzanna Włudyka 0.

Po trzech kolejkach zespół MOSiR I Bochnia zajmuje I miejsce w tabeli rozgrywek.

Mniej meczy rozegranych ma drugi zespół kadetek MOSiR-u, prowadzony przez Michała Sumarę. W ramach trzeciej kolejki spotka się on z Pałacem Młodzieży Tarnów dopiero 24 listopada. Natomiast kolejne spotkanie I zespołu przewidziane jest na 21 listopada, kiedy to na wyjeździe podopieczne K. Kierońskiego walczyć będą z GTK Gorlicami.
W najbliższą niedzielę (15 XI) zapraszamy do kibicowania młodziczkom M. Sumary, które w ramach III kolejki ligi małopolskiej gościć będą KS Nivę Oświęcim. Mecz rozegrany zostanie w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego w Bochni przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32. Początek tego spotkania o godz. 11.00.