Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-12-21 14:07:59 przez system

Kadetki B - wygrana z Żakiem Nowy Sącz

Piąte zwycięstwo z rzędu odnotowały koszykarki MOSiR I Bochnia w rozgrywkach kadetek B. Tym razem w piątek 18 grudnia we własnej hali pokonały drużynę z Nowego Sącz. MOSiR Bochnia & UKS Żak Nowy Sącz 65 : 37 (18:9, 14:16, 17:5, 16:7)

Dziewczęta z Bochni mimo licznych problemów zdrowotnych (kontuzje, choroby) zaprezentowały się z dobrej strony. Początek spotkania należał do naszych koszykarek. Wygrana I kwarta 18:9. Niestety w II kwarcie grały słabo w obronie i przeciwnik zwyciężył 16:14. Po przerwie bochnianki poprawiły obronę, a ich skuteczne akcje w ataku pozwoliły na zdecydowane zwycięstwo w III kwarcie 17:5 oraz w IV 16:7.

Punkty dla Bochni w meczu z Żakiem zdobyły: Julia Fortuna 24, Dorota Świercz 14, Weronika Mół 9, Gabriela Dziedzic 6, Alicja Datoń 5, Alicja Hamuda 3, Karolina Przybyła 2, Łucja Więcek 2, Patrycja Kłuś 0, Agnieszka Blum 0, Zuzanna Włudyka 0.

Zwycięstwo w opisywanym meczu ugruntowało pozycję bochnianek, trenowanych przez Krzysztofa Kierońskiego, na miejscu liderek!