Kategoria: Sport
Opublikowano: 2016-06-13 15:25:10 przez system

Kibicujemy naszym Lewandowskim!

Przed nami tygodnie w skupieniu przed ekranami telewizorów - kibicujemy narodowej reprezentacji, a na naszym bocheńskim stadionie starajmy się wesprzeć młodych Lewandowskich! Wychowankowie MOSiR Bochnia są bowiem właśnie na końcowym etapie rozgrywek rundy wiosennej.

Oczywiście wiedzie się im ze zmiennym szczęściem, ale każdy mecz jest ważny. Poniżej rezultaty w ostatnich meczach.

Do nieudanych spotkań na własnej murawie nalezy zaliczyć piątkowe (10 czerwca) starcie młodzików Marcina Leśniaka z Sandecją. Przeciwnicy okazali się znacznie mocniejsi i wbili bochnianom aż siedem bramek, przy zerowym dorobku miejscowych. Mecz rozgrywany był w ramach Małopolskiej Ligi.

MOSiR Bochnia - Sandecja Nowy Sącz 0:7

Zmęczeni, ale zadowoleni schodzili w tym samym dniu zawodnicy drugiej drużyny młodzików MOSiR Bochnia. Zespół ten, szkolony przez Tomasza Maruta, bierze udział w rozgrywkach Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni. Tym razem na stadionie im. dr. W. Krupy gościli Tarnavię Tarnawę. Mecz potoczył się po ich myśli i wyszli z niego zwycięsko.

MOSiR II Bochnia - Tarnavia Tarnawa 2:0

Skład zespołu MOSiR II Bochnia: Stanisław Marcinów, Artur Majcher, Stanisław Szydłowski, Patryk Gawor, Paweł Polowiec, Jakub Mazanek 1, Wiktor Mól, Filip Budyn, Michał Wilk, Paweł Koncewicz Żyłka 1, Igor Szoja, Filip Budzyn.

Kolejne spotkania:
14.06.2016 r. (wtorek)
Z 12-ego na 14-ego przełożono mecz trampkarzy MOSiR Bochnia z Sandecją Nowy Sącz. Zespół z r. 2001, szkolony przez Mateusza Fortunę, gościć więc będzie nowosądecką drużynę nietypowo, bo nie jak zwykle w weekend, ale we wtorek. Mecz rozpoczniemy o godz. 18.00.

16.06.2016 r. (czwartek)
Drugi zespół trampkarzy Mateusza Fortuny rozegra ostatnią kolejkę w ramach rozgrywek Podokręgu Piłki Nożnej. Będzie to wyjazd do Czarnych Kobyle. Początek o godz. 17.00.

17.06.2016 r. (piątek)
W piątek 17 czerwca rozegramy dwa ostatnie mecze w ramach Małopolskiej Ligi. W tym dniu bochnianie będą gościć reprezentacje AS Progresu Kraków. Zaczniemy o godz. 16.00, kiedy to na murawę wyjdą trampkarze. Dwie godziny później swoje zmagania rozpoczną młodzicy.

20.06.2016 r. (poniedziałek)
Ostatni mecz młodzików w ramach rozgrywek Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni. Gościmy Czarnych Kobyle. Początek o godz. 17.00.