Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-09-23 10:56:10 przez system

Kiepski tydzień młodych piłkarzy

Każdy tydzień przynosi nam nowe emocje, związane z walkami zespołów MOSiR Bochnia w ligach małopolskich i rozgrywkach podokręgu. Jak wygląda sytuacja po kilku kolejkach?

W rozgrywkach na szczeblu małopolskim zadowoleni w tym tygodniu mogą być bocheńscy trampkarze, którym udało się wysoko pokonać na swoim stadionie Górnika Libiąż. W sobotę 19 września rozgrywali oni już szóstą kolejkę i była to ich druga wygrana. Tym razem strzelili 4 bramki i dzielnie bronili swojej, nie dając przeciwnikowi szans. Jak przebiegał mecz? Mocną pozycję bochnianie zapewnili sobie już w pierwszej połowie, którą zakończyli wynikiem 3:0. Pierwszą bramkę w 10 minucie strzelił Daniel Wolak. Osiem minut później drugiego gola dla bochnian zdobył Błażej Gumuła. Piękna współpraca zawodników na boisku zaowocowała w 30 minucie kolejną bramką D. Wolaka. Mimo zadowolenia piłkarze MOSiR Bochnia, trenowani przez Mateusza Fortunę, nie zakończyli meczu tym już dobrym w połówce wynikiem. Chociaż druga część spotkania była zdecydowanie słabsza, to jednak na ukoronowanie wygranej w 60 minucie Karol Buczek strzelił czwartego gola.
MOSiR Bochnia - Górnik Libiąż 4:0 (3:0)

Niestety wygraną nie mogli się w tym dniu cieszyć młodsi koledzy trampkarzy, młodzicy. Dwie godziny wcześniej na tym samym stadionie gościli oni Unię Oświęcim. Co prawda pierwsza połowa była wyrównana i na przerwę obie drużyny schodziły remisując 1:1. Honorowego, jak się później okazało, gola zdobył dla nas Igor Szoja. W drugiej połowie nie udało się utrzymać formy i goście wbili kolejne dwa gole, kończąc mecz wynikiem 1:3.

MOSiR Bochnia - Unia Oświęcim 1:3 (1:1)

W poniedziałek 21 września kolejne zespoły MOSiR Bochnia czekały rozgrywki prowadzone pod pieczą Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni. Pierwszy z meczy rozgrywali u siebie trampkarze. Na boisku w Chodenicach gościli GKS Drwinię. I tutaj znów bochnianie nie mieli kompletnie szczęścia w strzelaniu - nie udało im się zdobyć ani jednej bramki, natomiast przeciwnicy wbili dwie. W tabeli na 9 zespołów biorących w rozgrywkach po dwóch wygranych i dwóch przegranych spotkaniach MOSiR zajmuje czwarta pozycję.

MOSiR II Bochnia - GKS Drwinia 0:2

O jedną więcej zdobyli z kolei gospodarze Lipnicy, do których pojechali w tym samym dniu w ramach rozgrywek Podokręgu młodzicy MOSiR Bochnia. Mosirowcystrzelili Macierzy jednego gola, przeciwnicy trzy. W tych zmaganiach piłkarze są po czterech kolejkach i mają za sobą dwa wygrane i dwa przegrane mecze. Zajmują w tabeli wysoką trzecią pozycję (na 9 zespołów).

Macierz Lipnica - MOSiR II Bochnia 3:1

Kolejne mecze:

25 września
Wyjazdowy mecz trampkarzy, biorących udział w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Piłki Nożnej Dalin Myślenice - MOSiR Bochnia, godz. 16:00.

28 września
Wyjazdowy mecz młodzików, biorących udział w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Piłki, Krakus Nowa Huta - MOSiR Bochnia, godz. 15.00

Wyjazdowy mecz trampkarzy, biorących udział w rozgrywkach Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni, GOSIR-Novi Rzezawianka - MOSiR II Bochnia, godz.: 17.00.

Wyjazdowy mecz młodzików, biorących udział w rozgrywkach Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni, Beskid Żegocina - MOSiR II Bochnia, godz.: 17.30.