Kategoria: Sport
Opublikowano: 2022-05-14 07:48:12 przez Czas2012

Kolejny ciężki mecz przed BKS

Zakłady bukmacherskie na mecz Limanovia Limanowa - Bocheński KS

W kolejnym spotkaniu rozgrywek grupy wschodniej małopolskiej IV ligi, Bocheński KS uda się na boisko wicelidera, aby zmierzyć się z zespołem Limanovii Limanowa. Zespół prowadzony przez trenera Marcina Manelskiego spisuje się w tym sezonie bardzo słabo, ale być może przełamanie nadejdzie już w sobotę. Jakie zakłady bukmacherskie przygotowały legalne polskie firmy? Na kogo stawiają eksperci bukmacherscy? Przyglądamy się typom na mecz Limanovia Limanowa - Bocheński KS.

Bocheński KS nie wygrał od czterech spotkań
Zawodnicy Marcina Manelskiego zajmują dopiero 16. pozycję w lidze, a w całym sezonie wygrali zaledwie cztery spotkania. Po raz ostatni ta sztuka udała im się pięć kolejek temu, kiedy zwyciężyli po szalonym meczu z Sokołem Słopnice 3:2. Dwie bramki dla zespołu z Bochni zdobył Hubert Skocz, a jedną dołożył Uladzimir Karp.

Później jednak bochnianie bezbramkowo zremisowali z Wierchami Rabka-Zdrój, a następnie przegrali trzy kolejne starcia. 1:2 z rezerwami Bruk-Betu Termaliki Nieciecza (bramkę zdobył Marcin Ochlust), a także bez zdobycia gola z Glinikiem Gorlice (0:4) i w ostatniej kolejce w derbowym starciu z Okocimskim Brzesko (0:2).

Limanovia Limanowa nie ma szans na awans
W obecnej sytuacji zakłady bukmacherskie na awans Limanovii Limanowa do trzeciej ligi praktycznie nie mają sensu. Zespół z Limanowej rozegra w tym sezonie już tylko siedem meczów i ma 21 punktów straty do prowadzącego Bruk-Betu Termaliki II Nieciecza. Co więcej, niecieczanie mają o jeden mecz rozegrany mniej i tylko kataklizm w postaci porażki we wszystkich spotkaniach mógłby odebrać możliwość gry w barażu o trzecią ligę.

Jak wyglądają zakłady bukmacherskie na mecz Limanovia Limanowa - Bocheński KS?
Trudno, aby zakłady bukmacherskie wyglądały inaczej, gdy na boisko wicelidera przyjedzie drużyna, która walczy tylko o to, aby nie zakończyć rozgrywek na ostatnim miejscu w tabeli. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest więc zespół Limanovii Limanowa.

Kursy bukmacherów na mecz Limanovia Limanowa - Bocheński KS
Betfan: Limanovia Limanowa - 1.18, remis - 6.75, Bocheński KS - 8.50
Superbet: Limanovia Limanowa - 1.17, remis - 7.00, Bocheński KS - 8.80
Etoto: Limanovia Limanowa - 1.15, remis - 7.00, Bocheński KS - 9.00

O specyfice zakładów bukmacherskich i o tym dlaczego ocena wysokości kursów wystawionych przez bukmacherów pomaga ocenić prawdopodobieństwo wystąpienia jakiegoś rozstrzygnięcia można przeczytać tutaj.

Mecz Limanovia Limanowa - Bocheński KS zostanie rozegrany 14 maja.
Wspomniane w artykule firmy bukmacherskie Betfan, Superbet i Etoto to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych zagrożona jest wysoką karą. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem. Zakłady bukmacherskie tylko dla osób, które ukończyły 18 lat.