Kategoria: Sport
Opublikowano: 2017-03-08 14:34:28 przez system

Kończą się zapisy do akcji „Nestlé porusza Polskę”

W najbliższy piątek, 10 marca, upływa termin na zgłoszenie się gmin do udziału w drugiej edycji konkursu „Nestlé porusza Polskę”. W zwycięskich gminach firma Nestlé ufunduje nowoczesne siłownie plenerowe. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.

W województwie małopolskim do rywalizacji o siłownię zgłoszono dotąd 11 gmin. Jednak wciąż można aplikować. Gminy, które chcą zgłosić się do konkursu i mieć szansę na wygranie siłowni terenowej od Nestlé, mają na to już tylko kilka dni – termin upływa 10 marca. O tym, gdzie powstaną ufundowane przez koncern urządzenia sportowe, zadecydują lokalne społeczności – zwycięzcy akcji zostaną wyłonieni w drodze internetowego głosowania, które rozpocznie się 10 maja.

Jest o co walczyć - w wybranych lokalizacjach koncern ufunduje siłownię na świeżym powietrzu, składającą się
z 9 profesjonalnych urządzeń sportowych, m.in.:
• surfer i twister – wzmacnia koordynację ruchową, aktywuje mięśnie bioder oraz stawów biodrowych;
• orbitrek i biegacz – pobudza ruchy bioder, barków, ramion oraz nóg;
• wioślarz – wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców;
• drabinka i podciąg nóg – wzmacnia mięśnie ramion oraz mięśnie brzucha;
• rower i jeździec – wzmacnia wydolność serca i płuc, poprawia koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców.
Na każdym urządzeniu będzie instrukcja, opisująca prawidłowy i bezpieczny sposób wykonywania ćwiczeń.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu są przyjmowane do 10 marca br. Aby wziąć udział w akcji, przedstawiciel Urzędu Gminy powinien wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie, wysyłając mail na adres: gminy@4frame.pl i wskazać osobę kontaktową. W odpowiedzi na zgłoszenie, aplikujący otrzyma zaproszenie zawierające login i hasło do indywidualnego konta gminy znajdującego się na dedykowanym konkursowi panelu. Po zalogowaniu należy zgłosić na platformie wybrane lokalizacje, pamiętając, by spełniały wymogi zawarte w regulaminie.

W razie jakichkolwiek pytań organizator konkursu zachęca do kontaktu pod adresem mailowym gminy@4frame.pl lub pod numerem telefonu: 662 216 607.