Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-08-28 15:33:16 przez system

Mecz, jakiego jeszcze nie było

Kobieca piłka nożna staje się coraz bardziej popularna, Panie odkrywają świat futbolu. Rośnie zainteresowanie, na trybunach spodziewany jest komplet publiczności, w tym wiele gwiazd i znamienitych gości. Gospodarzem wydarzenia będzie Prezes TVP S.A. Janusz Daszczyński.

Kibicować Paniom będzie aktor Wojciech Karolak. Przyjdą kibicować władze samorządowe miasta i powiatu, przedstawiciele zarządów "Solnego Miasta" i Kopalni Soli "Wieliczka" oraz wielickich firm, które wspomogły licytację cennymi pamiątkami i gadżetami.

Mecz będzie miał uroczystą, a zarazem barwną oprawę. Na powitanie zagrają trampkarze z miejscowej Akademii Piłkarskiej, czas umili orkiestra dęta, dla maluchów przygotowano wiele atrakcji. Będzie z nami Anna Dymna... bo cel jest szczytny - chcemy pomóc walczącemu z ciężką chorobą nowotworową Pawłowi. Swoją obecność potwierdzają inni znani artyści z Krakowa.

Jak można pomóc? W czasie meczu zbierane będą pieniądze na nowoczesne leczenie, które jest dla Pawła jedyną szansą na powrót do zdrowia. Dlatego zapraszamy 6 września o godzinie 16:00 na Małopolską Arenę Lekkoatletyczną!