Kategoria: Sport
Opublikowano: 2023-05-11 15:22:41 przez KacperGlod

Mecz na szczycie w Bochni. BKS zagra z Sokołem

Już w najbliższą sobotę, 13 maja, czeka nas mecz na szczycie rozgrywek V ligi. W spotkaniu 24. kolejki zmierzą się ze sobą drużyny walczące o awans - BKS Bochnia podejmie ekipę Sokoła Słopnice.

W Bocheńskim nastąpiła niedawno zmiana na stanowisku trenera. Klub zakończył współpracę z Wojciechem Tajdusiem za porozumieniem stron, a obowiązki trenera przejął tymczasowo Marcin Leśniak - szkoleniowiec, który 11 lat temu wywalczył z BKS awans do III ligi. Teraz Bocheński staje przed walką o awans do IV ligi, a drużynie z Solnego Grodu brakuje do strefy dającej promocję do wyższej dywizji 4 punktów. W poprzedniej kolejce drużyna z Bochni uległa Dunajcowi Zakliczyn, przegrywając pierwszy ligowy mecz od sierpnia zeszłego roku. Warto jednak wspomnieć, że Bocheński ma do rozegrania również zaległy mecz z Watrą.

Pozycję wicelidera grupy małopolskiej-wschodniej dzierży obecnie Sokół Słopnice. To właśnie z ekipą ze Słopnic Bocheński zmierzy się przed własną publicznością w sobotę. W poprzedniej rundzie w meczu obu ekip rozegranym na limanowszczyźnie padł bezbramkowy remis.

Mecz na stadionie przy Parkowej 3 zaplanowany na sobotę ma rozpocząć się o godzinie 15:00. Bilety w cenie 10 zł zakupić będzie można w kasach przed wejściem na stadion, cena biletów dla kobiet wynosi 5 zł. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.

Sponsorem Meczu będzie Radosław Macoń, bocheński przedsiębiorca i geodeta, prezes firmy GEO 3D.

/media/user/images/upload/Maj/Maj2023/SokolPlakat.jpg