Kategoria: Sport
Opublikowano: 2016-06-09 10:31:28 przez system

MOSiR gromi Proszówki

W środę 8 czerwca drugi zespół trampkarzy MOSiR Bochnia pokonał bardzo wysoko Błyskawicę Proszówki. Mecz odbył się w ramach rozgrywek Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni.

To spotkanie było już przedostatnim w rundzie wiosennej. Po raz kolejny bochnianie, szkoleni przez Mateusza Fortunę, pokazali się z jak najlepszej strony. Nikt jednak nie spodziewał się aż tak wysokiej wygranej. Pokonali przeciwników aż piętnastoma bramkami!

MOSiR II Bochnia - Błyskawica Proszówki 17:2

Do takiego wyniku w bardzo dużym stopniu oprócz bramkarza Bartosza Orlika przyczynili się kapitan drużyny Paweł Matras, który zdobył dla Bochni 5 bramek i rekordzista w tym meczu Daniel Wolak, który 6 razy znalazł skuteczna drogę do bramki przeciwnika.

Skład zwycięskiej drużyny i zdobyte bramki: Bartosz Orlik, Jakub Karpiel, Karol Buczek, Dawid Burek 1, Michał Ćwik, Kacper Drożdż, Jakub Kleszcz 1, Daniel Kubas, Paweł Matras 5, Adam Pałkowski, Michał Poznański, Mikołaj Ruchałowski 2, Maksymilian Rybak 1, Igor Ścisło, Piotr Walewski 1, Daniel Wolak 6.

Ostatni mecz w ramach rozgrywek zespół trampkarzy MOSiR II Bochnia rozegra w czwartek 16 czerwca. Gościć będzie Czarnych Kobyle. Zapraszamy na godzinę 17.00.

Przed meczem z Czarnymi koledzy naszych trampkarzy mają jeszcze kilka spotkań:

10.06.2016r. (piątek)
W ramach Małopolskiej Ligi Młodzików drużyna Marcina Leśniaka gościć będzie Sandecję Nowy Sącz. Początek o godz. 17.00 (mecz przesunięty z 12.06.2016r.).

Drugi zespół młodzików, szkolony przez Tomasza Maruta, gościł będzie w tym dniu w ramach rozgrywek Podokręgu Piłki Nożnej Bochnia Tarnavię Tarnawę. Mecz rozpocznie się o godz. 18.30.

14.06.2016r. (wtorek)
Z 12-ego na 14-ego przełożono mecz trampkarzy MOSiR Bochnia z Sandecją Nowy Sącz. Zespół z rocznika 2001, szkolony przez Mateusza Fortunę, gościć więc będzie nowosądecką drużynę nietypowo, bo nie jak zwykle w weekend, ale we wtorek. Mecz rozpocznie się o godz. 18.00.