Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-09-29 14:38:10 przez system

MOSiR zaprasza na mistrzostwa Polski w judo

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków judo do kibicowania podczas zbliżających się Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek, które odbędą się 03-04.10.2015r. w Bochni.

DWA DNI POD ZNAKIEM JUDO

Dwudniowa impreza będzie kolejnym wielkim wydarzeniem sportowym o randze krajowej w naszym mieście. - Cieszy nas fakt, iż po raz kolejny jesteśmy doceniani jako organizatorzy i będziemy mieć zaszczyt gościć najlepszych reprezentantów klubów w kategorii młodzików i młodziczek z całej Polski - mówi inicjator zawodów Sabina Bajda dyrektor MOSiR Bochnia, a zarazem wiceprezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo. - Przewidujemy, że do Bochni przybędzie około 400 zawodników.- dodała Sabina Bajda.
Walki oceniać będzie 15 sędziów w tym 5 o uprawnieniach międzynarodowych pod pieczą głównego arbitra Zbigniewa Motrycza. Komisarzem zawodów jest Krzysztof Rogulski.

KTO REPREZENTUJE BOCHNIĘ?
W zawodach wystartuje 5 bocheńskich zawodników, szkolonych przez trenerów Waldemara Kowalskiego i Grzegorza Maja. Będą nimi: Julia Gut, Karol Kowalski, Mateusz Pławecki, Kamil i Kacper Kubas. Trzymamy za nich kciuki i prosimy o gorące kibicowanie judokom MOSiR-u!

TRANSMISJA ONLINE
W trakcie zawodów przewidziana jest transmisja online. Szczegóły wkrótce.
Miejscem walk będzie Hala Widowiskowo-Sportowa im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32 w Bochni.

PROGRAM ZAWODÓW:
sobota, godz. 10.00 rozpoczęcie walk młodzików
niedziela godz. 10.00 rozpoczęcie walk młodziczek

WSTĘP WOLNY!

Organizatorami Mistrzostw Polski są: Polski Związek Judo, Towarzystwo Sportowe MOSIR Bochnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Patronat
sprawuje Miasto Bochnia.

**Zadanie jest współfinansowane przez Województwo Małopolskie i Powiat Bocheński.

Więcej informacji na stronie www.mosir.bochnia.pl**