Kategoria: Sport
Opublikowano: 2016-09-29 13:30:23 przez system

MOSiR zaprasza

W najbliższym czasie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni zaprasza na następujące imprezy sportowe:

Sobota, 1 października

Mecz piłki nożnej w ramach Tarnowskiej I Okręgowej Ligi Młodzików
MOSiR Bochnia - Iskra Tarnów
Godz.: 10.00, stadion im. dr. W. Krupy przy ul. Parkowej w Bochni.

Mecz piłki ręcznej mężczyzn o Mistrzostwo II Ligi
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni zaprasza na pierwszy mecz sezonu, który zostanie rozegrany w naszym mieście w sobotę 1 października. Spotykamy się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. Poniatowskiego 32, gdzie w drugiej kolejce będziemy gościć zespół AZS Politechnikę Świętokrzyską Kielce. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00.

- Czekamy na pierwsze spotkanie w naszej hali, na które serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców, licząc na gorący doping, który pełni rolę tzw. ósmego zawodnika w grze. Pozwoli nam to jeszcze bardziej uwierzyć w siebie i przypomnieć sobie dla Kogo gramy - powiedział po inauguracyjnym, wygranym w ostatnią niedzielę spotkaniu trener bochnian Marcin Bożek. Bochnianie pokonali na wyjeździe KS Azoty Puławy II 29:19 (14:8).

Bilety w cenie 6 zł, zwykły 3 zł ulgowy (dla dzieci i młodzieży uczącej się do 26 roku życia).
Będzie można też nabyć karnet na cały sezon rozgrywkowy w cenie 50 zł, ulgowy w cenie 25 zł.

Niedziela, 2 października

O godz. 10.00 w Hali Widowiskowo-Sportowa przy ul. Poniatowskiego 32 w Bochni rozpocznie się pierwszy w tym sezonie turniej piłki ręcznej w ramach rozgrywek Małopolskiej Ligi Młodzików:
MOSiR I Bochnia - PMOS I Chrzanów
MOSiR II Bochnia - PMOS II Chrzanów
MOSiR I Bochnia - PMOS II Chrzanów
MOSiR II Bochnia - PMOS I Chrzanów

Z kolei w niedzielne popołudnie rozegrana zostanie czwarta już kolejka Małopolskiej Ligi Piłki Ręcznej Juniorów – mecz MOSiR Bochnia - UKS Wiertmet Libusza. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 w hali sportowej I LO.

Odwołany został mecz w ramach Małopolskiej Ligi Koszykówki Młodziczek U 14 MOSiR Bochnia - UKS Żak Nowy Sącz, który zaplanowany był na 2 października (nowy termin w trakcie ustalania). W związku z tym ich rozgrywki rozpoczną się 16 października na wyjeździe.