Kategoria: Sport
Opublikowano: 2020-03-05 22:28:02 przez Czas2012

Na basenie dwa i pół miliona klientów

3.636 wejść brakuje ( i ta liczba zmniejsza się z każdym dniem) by na Krytą Pływalnię im. Jana Kota w Bochni wszła osoba która dopełni liczbę 2 miliony 500 tysięcy.

Po 20 latach działania bocheńskiej pływalni nadchodzi czas przyjęcia 2 milionów 500 tysięcy wejść na nasz obiekt. Aktualna statystyka wejść na pływalnię pokazuje, że do tej liczby brakuje TYLKO 3.636 wejść, a to oznacza że już w marcu odwiedzi nas Klient/-ka, na którego/-ą czekać będzie MOC URODZINOWYCH niespodzianek przygotowanych przez kierownictwo pływalni z okazji tego historycznego wydarzenia! - zapewnia Robert Hołda dyrektor bocheńskiej pływalni.

To niecodzienne wydarzenie będzie miało miejsce w roku jubileuszowym. Obchody okrągłej rocznicy otwarcia bocheńskiej pływalni trwają bowiem od 27 grudnia zeszłego roku i potrwają równy rok.

Końcem września 2017 roku basen przeszedł rozległe prace konserwatorskie mające na celu osiągnięcie jeszcze lepszej jakości wody. Prace skupiły się na modernizacji systemu uzdatniania i filtrowania wody oraz skuteczności usuwania odpadów i pochodnych chloru jakim są jego związki chloroform czy chloraminy. Filtry zostały na nowo uszczelnione i zasypane materiałem filtrującym na co zużyto 12 ton tzw. złoża filtrującego. Obecnie Klienci mogą pływać w wodzie o bardzo dobrych parametrach biologicznych i fizykochemicznych.

Czytaj: 20 lat basenu – jubileusz potrwa rok

Czytaj także: Wspomnienie o Janie Kocie