Opublikowano: 2016-01-26 15:23:10 przez system

Naprzód Sobolów 10. w Polsce

Podczas Halowych Mistrzostw Polski U-18, które odbywały się w Siemiatyczach (województwo podlaskie), drużyna Naprzodu Sobolów zajęła 10. miejsce.

W meczach grupowych uległa 0:1 ekipie AZS UW Warszawa oraz 2:4 drużynie Rolnik B. Głogówek. W fazie pucharowej o miejsca 9-12 „Naprzód” pokonał 6:2 Tur MOSiR Bielsk Podlaski oraz przegrał 2:4 z OKS Stomil Olsztyn.

Trener Piotr Bukowiec podsumował turniej: - Dziewczyny zagrały naprawdę dobre zawody. Nasza drużyna składała się głównie z dziewcząt 15-16-letnich, podczas gdy w pozostałych dominowały 18-latki. Stąd można powiedzieć, że przegraliśmy warunkami fizycznymi. Dziewczyny udowodniły, że należą do ścisłej czołówki w Polsce, nie zabrakło im serca do walki i w przyszłości wielokrotnie pokażą jeszcze na co je stać.