Kategoria: Sport
Utworzono: 2020-01-20 19:48:38 przez eb

Nasi młodzicy zagrają w finałach Halowej Piłki Nożnej

Dwa zespoły młodzików Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni w niedzielę 19 stycznia 2020 r. uczestniczyły w eliminacjach grupy II do finałów Halowej Piłki Nożnej. Nasze drużyny, szkolone przez trenera Piotr Góreckiego ostatecznie zajęły II (zapewniające awans) i IV miejsce.

Oprócz naszych zespołów rywalizowały: MSP Bochnia II, Nadwiślanka, Nieszkowianka i Fair Play.

Podajemy wyniki poszczególnych meczów, w których udział brały drużyny MOSiR:
MOSiR I Bochnia – Nieszkowianka 2:0
MOSiR I Bochnia – MSP Bochnia 1:0
Fair Play – MOSiR III Bochnia 1:3
MOSiR III Bochnia – MOSiR I Bochnia 1:1
MOSiR III Bochnia – Nieszkowianka 0:1
MOSiR I Bochnia – Nadwiślanka 1:3
MSP Bochnia – MOSiR III Bochnia 0:7
MOSiR III Bochnia – Nadwiślanka 0:1
Fair Play – MOSiR I Bochnia 1:3

Tabela końcowa w eliminacjach grupy II młodzików:
I miejsce Nadwiślanka punktów 15 – awans
II miejsce MOSiR I Bochnia pkt. 10 – awans
III miejsce Nieszkowianka pkt. 9 – awans
IV miejsce MOSiR III Bochnia pkt. 7
V miejsce MSP Bochnia pkt. 3
VI miejsce Fair Play pkt. 0

Zespół MOSiR I Bochnia reprezentowali i bramki w meczach zdobyli: Maksymilian Liszka 5, Kamil Łyszczarz 1, Sebastian Pałka 1, Antoni Szczygieł 1, Arkadiusz Majchrzak, Bartosz Szydłowski, Kacper Więcek.

Zespół MOSiR III Bochnia reprezentowali i bramki zdobyli: Karol Guzik 6, Jakub Ćwik 4, Kamil Kaczmarczyk 1, Jakub Halberda, Mateusz Maszewski, Kamil Studziński ,

Powyżej opisywane rozgrywki, organizowane przez bocheński Podokręg Piłki Nożnej, odbyły się w hali sportowej I LO w Bochni.

Przypominamy, że do finałów młodzików awansował już jeden z zespołów naszego klubu – 5 stycznia I miejsce w w eliminacjach grupy I zdobyła drużyna MOSiR II Bochnia trenera Mirosława Sobieszczyka, która z 12 punktami na koncie wyprzedziła pozostałych 5 zespołów.

Finały Halowej Ligi Młodzików odbędą się w niedzielę 26 stycznia 2020 r. W tym też dniu rozegrane zostaną finały Halowej Ligi Trampkarzy, do których awansowały w eliminacjach 12 stycznia wszystkie zespoły wystawione przez nasz klub:
– MOSiR II Bochnia (z I miejsca) i MOSiR I Bochnia (z II miejsca) grupy I, drużyny trenera Marcina Leśniaka
– MOSiR III Bochnia (z II miejsca) grupy, drużyny trenera Mirosława Sobieszczyka.




Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.