Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-03-09 09:59:45 przez system

Nie sprostali KS Vive Kielce

Pierwsza porażka MOSiR, poniesiona w miniony weekend w II rundzie drugoligowych rozgrywek na wyjeździe z KS Vive Tauron II Kielce, zachwiała pozycją bocheńskiego lidera.

Zwycięstwo gospodarzy 28:23 (11:9) było zasłużone. Zespół Ryszarda Tabora w tym meczu popełniał błędy w grze obronnej, co skrzętnie wykorzystywali dobrze dysponowani finaliści Mistrzostw Polski Juniorów. Dobra gra obronna kielczan sprawiała naszym zawodnikom spore problemy. - Jak udało się wypracować dogodną pozycję do rzutu, to na drodze stawali dobrze dysponowani bramkarze, którzy kilkakrotnie chronili swój zespół przed utratą bramek - mówi kierownik drużyny Maciej Haber.

Wyniki innych spotkań 15 kolejki w grupie IV:
SPR Zagłębie Sosnowiec & SPR Grunwald Ruda Śląska 31:40 (16:19)
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce & SPR Wisła Sandomierz 37:30 (18:17)
MKS Biłgoraj & KS Wanda Kraków 29:33 (14:17)
SPR Orzeł Przeworsk pauzował

Do rozegrania zostały jeszcze dwa spotkania, u siebie z SPR Zagłębiem Sosnowiec oraz kluczowe, decydujące o układzie w tabeli na wyjeździe z drużyną SPR Grunwald Ruda Śląska, zatem emocje towarzyszyć będą do ostatniego meczu.

Mecz z Zagłębiem odbędzie się 28 marca. Miejsce, jak zwykle to samo - Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Poniatowskiego 32. Początek o godz. 18.00.

Bilety na mecz można nabyć na miejscu rozgrywek czyli w Hali - pół godziny przed zapowiadanymi spotkaniem.

Cena: 6 zł normalny, 3 zł ulgowy (dla młodzieży uczącej się do 26 roku życia za okazaniem legitymacji).