Kategoria: Sport
Opublikowano: 2017-03-20 09:51:03 przez system

Osiągnięcia Polaków w Raw Air

Podczas Pucharu Świata znalazł się na podium Kamil Stoch i nie miał sobie równych. W sobotniej klasyfikacji drużynowej Polacy zdobyli drugie miejsce, zaostrzając apetyt widzów na dalsze rozgrywki i wzbudzając w nas ogromne pokłady nadziei. Kamil Stoch znalazł się na podium podczas indywidualnego konkursu. Polak, który jest dwukrotnym mistrzem olimpijskim w Soczi skoczył, aż 238,5 metrów i 237 metrów i mało kto mógł się z nim równać. W klasyfikacji generalnej Stochowi brakuje tylko 31 punktów.

Dawid Kubacki, także się popisał. Polski skoczek, który pochodzi z Nowego Targu ustanowił nowy życiowy rekord – skacząc 232 metry i w ten sposób zajął 17 miejsce. Niestety Maciej Kot nie osiągnął tak wiele jakby chciał, zajął ostatecznie 14 miejsce ze skokami na 221,5 metrów i 221 metrów. Piotr Żyła wylądował dopiero na 23 miejscu mimo fantastycznych skoków na konkursie drużynowym w Vikersund. Żyła skoczył tylko 195 i 207 metrów co nie jest jego rekordowymi lotami. Szansę na awans ma jednak Maciej Kot, który ma w sobie pokłady energii i obiecuje dać z siebie wszystko. Motywują go słowa Conora McGregora „Nie jesteśmy tu by brać udział, jesteśmy tu by rządzić”.

Następne zawody odbędą się 23 marca, kiedy w Planicy będziemy mogli oglądać pierwszy trening, a więc już lada dzień. Tego samego dnia odbędzie się drugi trening. Natomiast 24 marca w piątek odbędzie się seria próbna w Planicy i piątkowy konkurs. 25 marca w sobotę odbędzie się sobotnia seria próbna i konkurs drużynowy. W niedzielę 26 marca zakończy się Puchar Świata dzięki niedzielnej serii próbnej i ostatnim konkursie. Trzymaj mocno kciuki za rodaków i życz im jak najlepszych lotów.

Jeśli interesujesz się skokami narciarskimi i śledzisz je na bieżąco sprawdź swoją wiedzę tutaj. Dzięki zakładom bukmacherskim będziesz mógł zdobyć nieco dodatkowej gotówki, a przez zakłady złożone online zaoszczędzisz dzięki specjalnym bonusom i promocjom. Zakłady bukmacherskie są ciekawym dodatkiem do sportu, ponieważ gwarantują szereg mocnych wrażeń i dodatkowej porcji adrenaliny.

Za pośrednictwem seo możesz znaleźć w sieci więcej potrzebnych i aktualnych informacji o zawodnikach i wszystkich dyscyplinach sportowych. Poprzez uzupełnianie wiadomości zwiększysz swoje szanse na wygraną w zakładach i unikniesz pewnego rozczarowania ze straty pieniędzy za zakład złożony na ślepo.