Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-06-10 11:39:13 przez system

Piękne wygrane trampkarzy

Gorąco na murawie- sprawdzamy, jak w ostatnich dniach radzili sobie na niej chłopcy z Bochni

Piękną wygraną mogą pochwalić się trampkarze Janusza Piątka, którzy walczą w małopolskiej lidze. W przedostatniej kolejce wygrali oni wysoko z Chrzanowem. Prowadzili już w pierwszej połowie, a w drugiej, mimo dwóch strzelonych przez gości bramek, znacznie powiększyli swoją przewagę.

MOSiR Bochnia - MKS Fablok Chrzanów 6:2 (2:0)
11 minuta Nagrodzki asysta Piotr Matras
33 min. Palonek
37 i 45 min. Chrzanów
54 min. Burkowicz asysta Palonek
55 min. Burkowicz asysta Nagrodzki
57 min. Piotr MAtras
69 min. Korta (rzut wolny)

Gorzej wiedzie się w małopolskiej lidze młodzikom, którzy w 9 kolejce (w sobotę 6 czerwca) spotkali się na wyjeździe z Progresem Kraków. Bochnianie osiągnęli dokładnie odwrotny wynik w porównaniu do trampkarzy.

AS Progres Kraków - MOSiR Bochnia 6:2

W świetnych humorach kończyli swój mecz trampkarze Marcina Leśniaka, którzy grali w I lidze okręgowej. 8 czerwca rozegrali oni bowiem ostatnią kolejkę u siebie z Dąbrovią. Wynik był więcej niż zadowalający:

MOSiR Bochnia - Dąbrowa Dąbrowa Tarnowska 8:0

Szybko zbliża się koniec rozgrywek w poszczególnych ligach. Zakończyli je trampkarze w I lidze okręgowej. Kto jeszcze zakończy je w najbliższym czasie?

We wtorek 9 czerwca młodzicy MOSiR II, biorący udział w rozgrywkach Podokręgu Bochnia gościć będą u siebie w ramach przedostatniej kolejki Czarnych Kobyle. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00 na bocheńskim stadionie przy ul. Parkowej.
Młodzicy w małopolskiej lidze ostatni mecz zagrają u siebie 13 czerwca. Zapraszamy na stadion przy ul. Parkowej na godzinę 13.00.

Trampkarze w małopolskiej lidze zagrają ostatni mecz 14 czerwca na wyjeździe z Tarnovią Tarnów.