Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-08-25 11:36:21 przez system

Pierwszy mecz sparingowy Contimax MOSiR

Drugoligowi siatkarze Contimax MOSiR Bochnia uczestniczą w obozie szkoleniowym, w ramach którego rozgrywane są również spotkania sparingowe, mające przygotować naszych zawodników do nadchodzącego sezonu 2015/16.

Bochnianie są już po pierwszym meczu towarzyskim, który rozegrali 23 sierpnia 2015r. w Zakopanem. Spotkali się tam z drużyną Czarni Wirex Rząśnia. -To zespół, który w minionym sezonie brał udział w finale drugoligowych rozgrywek, a więc bardzo dobry przeciwnik - mówił po spotkaniu trener Contimax-u Robert Banaszak. - W tym meczu było dużo walki, ciekawe przetarcie.- Mimo wyrównanej gry nasi siatkarze zostali pokonani 1:4 (24:26, 26:24, 28:30, 21:25, 17:19). Trenerzy umówili się na rozegranie pięciu setów, z tym że piąty set był grany jako tie-break czyli do 15-u.

Bocheński zespół wystąpił w składzie: Jakub Habel, Marcin Góra, Maciej Grajoszek, Roman Kącki, Dawid Konieczny, Dawid Małysza (libero), Paweł Samborski, Konrad Stajer, Szymon Ściślak, Jakub Zmarz.

W piątek 28 sierpnia o godz. 17.00 w Bochni rozegrany zostanie mecz rewanżowy z Czarnymi. - Po dwóch tygodniach intensywnych treningów obydwa zespoły zapewne będą zmęczone - mówi trener R. Banaszak. - Przyda nam się na pewno wsparcie, dlatego serdecznie zapraszamy sympatyków siatkówki na to spotkanie.- Mecz zostanie rozegrany w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. Poniatowskiego 32.