Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-10-15 12:07:17 przez system

Piłka nożna śnieżna

W miniony weekend część spotkań została rozegrana, niektórym jednak śnieg leżący na murawie pokrzyżował plany związane z rozgrywkami piłkarskimi.

Powoli zbliżamy się do końca jesiennych zmagań piłkarskich. W Lidze Małopolskiej drużyny Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrały już po dziewięć kolejek. Więcej meczy przed drugimi drużynami, które biorą udział w rozgrywkach Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni.

Zawodnicy MOSiR-u spotkali się na wyjeździe z Unią Tarnów. Dla trampkarzy murawa gospodarzy nie okazała się niełaskawa. Przeciwnicy strzelili im cztery gole, nie tracąc ani jednego. Za chłopcami po dziewięciu wspomnianych spotkaniach cztery wygrane mecze, co daje im siódmą pozycję w tabeli rozgrywek na dwanaście zespołów, biorących udział w rywalizacji ligi wojewódzkiej.

Unia Tarnów - MOSiR Bochnia 4:0

Przed trampkarzami kolejne spotkanie wyjazdowe. Tym razem (17 października) w Nowym Sączu walczyć będą z Sandecją, która obecnie ma o jeden punkt więcej. Jest o co się bić!

Tarnów łaskawszy okazał się dla młodzików, którzy podjęli walkę z Unią i zremisowali z nią 2:2. Dla Bochni bramki zdobyli Paweł Żyłka i Michał Wilk.

Unia Tarnów & MOSiR Bochnia 2:2

Przed młodzikami, trenowanymi przez Marcina Leśniaka, kolejne starcie również w Nowym Sączu. W tym samym dniu, co ich starsi koledzy, walczyć będą z Sandecją.

Więcej meczy do rozegrania mają drugie drużyny MOSiR-u, które biorą udział w rozgrywkach Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni. Tam na dziewięć zaplanowanych kolejek mamy rozegranych w jednej grupie sześć, w kolejnej dopiero cztery.

Śnieg, który w ostatnich dniach pokrył stadiony, uniemożliwił zespołowi trampkarzy MOSiR II Bochnia rozegranie zaplanowanego na poniedziałek 12 października meczu ze Szreniawą. kolejny termin tego spotkania zostanie wkrótce ustalony.

Młodsza drużyna MOSiR II Bochnia, trenowana przez Tomasza Maruta, ma rozegrane dopiero cztery spotkania. Zaległy jest mecz z Żegociną, odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych został mecz z Victorią. Nie odbyło się też spotkanie z Siedlcami, które wystąpiły z rozgrywek. Najbliższe zaplanowane jest na 17 października - mecz wyjazdowy z Tarnavią Tarnawą. Podobnie jak trampkarze młodzicy w tych rozgrywkach zajmują piąte miejsce.