Opublikowano: 2021-09-22 09:56:45 przez Czas2012

Piłkarze ręczni zaczęli pechowo

Pierwsza kolejka nowego sezonu zakończyła się porażką naszej drużyny z SPR Orzeł Przeworsk 29-41(11-19).

Goście wzmocnieni byłymi zawodnikami 1 ligowej drużyny z Przemyśla, zaprezentowali skuteczną grę w ataku i bardzo poprawną w obronie. Przeworsk będzie zapewne jednym z kandydatów do zwycięstwa w rozgrywkach – przewidują piłkarze naszej drużyny.

Bocheński zespół rozpoczął spotkanie z respektem dla przeciwnika, ale bardzo ambitnie. W pierwszej części gry zbyt wiele było błędów indywidualnych, aby można było myśleć o pozytywnym wyniku. Druga połowa spotkania była zdecydowanie lepsza w wykonaniu naszych młodych zawodników, ale nie pozwoliła na poprawę i zmianę końcowego rezultatu meczu.

Wygrał zespół, który posiadał więcej atutów technicznych, taktycznych, osobowych – mówi trener bochnian Ryszard Tabor. Nasz zespół należy pochwalić, mimo niekorzystnego wyniku, za otwartą, ambitną grę przez całe spotkanie, właściwie od pierwszych minut.

Skład MOSiR Bochnia: Patryk Rolewicz, Michał Puchalski – Jakub Noskowiak, Bartosz Batko 2, Kacper Cąber 4, Bartosz Szpisak 5, Marcel Makuch 5, Mateusz Błoniarczyk, Hubert Pamuła 3, Konrad Trojan 2, Piotr Kalinka 2, Maciej Grech 5, Marcin Jakubowski 1.

Zespół II ligi MOSiR Bochnia w dużej części składa się z juniorów, którzy zbierają doświadczenie, mierząc się ze starszymi rocznikami.

Mecz był transmitowany na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV – TUTAJ.