Opublikowano: 2015-10-06 13:24:14 przez system

Pokonali Pszczółkę

Druga kolejka i ładna wygrana. Po pierwszym meczu w Bochni tym razem na wyjeździe siatkarze MOSiR zdobyli komplet punktów w Lublinie, gdzie spotkali się z drużyną LKPS Pszczółka.

Pierwszy set należał do gospodarzy, więc nasi siatkarze musieli zostać do dalszej części meczu mocno zmotywowani przez trenera Roberta Banaszaka. Było to widoczne w kolejnych częściach spotkania. W drugiej partii bochnianie objęli prowadzenie. Tutaj na szczególne wyróżnienie zasługiwał Konrad Stajer, który zdobywał punkty dobrym blokiem. W trzecim secie doskonale serwował Paweł Samborski. W czwartym było trochę nerwowych sytuacji, ale ostatecznie nasi siatkarze zrobili wszystko, co mogli, aby "miód spłynął” na serca kibiców i przywieźli do Bochni zwycięstwo 3:1!

LKPS Pszczółka Lublin – MOSiR Bochnia 1:3 (25:20, 16:25, 20:25, 21:25)

Zespół Contimax MOSiR Bochnia wystąpił w składzie: Jakub Habel, Paweł Samborski, Konrad Stajer, Dawid Konieczny, Roman Kącki, Jakub Zmarz, Bartosz Luks (libero), Maciej Grajoszek, Szymon Ściślak, Mateusz Jarzyna.

Polecamy relację z tego spotkania na stronie sportomaks.pl oraz zdjęcia z meczu na stronie internetowej lubsport.pl

Wyniki pozostałych meczy II kolejki w grupie 6:
UKS Tęcza Sędziszów Małopolski & Wisłok Strzyżów 2:3
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno & AKS V LO Rzeszów 3:0
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec & KS Błękitni Ropczyce 3:2
TSV Sanok & ASPS Avia Świdnik 3:0

Kolejny mecz odbędzie się w Bochni. W najbliższą sobotę Contimax MOSiR Bochnia gościł będzie ASPS Avię Świdnik. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.30.