Opublikowano: 2021-10-25 19:52:08 przez eb

Ręczna: przegrana z Krakowem

Wczoraj odbył sie mecz II Ligi piłki ręcznej mężczyzn w ramach 6 kolejki pomiędzy MOSiR Bochnia a AZS AGH II Kraków 28:33 (11:15).

W pierwszej części spotkania gra była wyrównana do 23 minuty. Od tego momentu przewaga gości widoczna była na boisku i na tablicy wyników (8:9, w 25 minucie 8:12). Druga połowa meczu, to lepsza gra AGH, co pozwoliło im powiększyć różnicę bramkową do bezpiecznej różnicy (w 51 minucie 18:28). Od tego momentu gospodarze zwarli jeszcze szyki, co pozwoliło zniwelować nieco różnicę bramkową. – W zespole MOSiR na wyróżnienie zasłużyli obaj bramkarze Michał Puchalski i Patryk Rolewicz – mówi trener bochnian Ryszard Tabor.

Skład MOSiR Bochnia i bramki: Bartosz Szpisak 6, Maciej Grech 6, Marcel Makuch 5, Konrad Trojan 3, Mateusz Błoniarczyk 2, Kacper Cąber 2, Piotr Kalinka 2, Marcin Jakubowski 1, Patryk Rolewicz 1, Bartosz Batko, Kamil Mrozik, Hubert Pamuła, Damian Pławecki, Michał Puchalski oraz Michał Rogusz, Kacper Szczudło.
Kierownik zespołu Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Skład i bramki AGH: Konrad Kisiel 11, Mikołaj Burlyta 4, Kacper Kosiba 4, Patryk Kwarciński 3, Adrian Ziaja 3, Grzegorz Gądek 2, Oskar Klamrzyński 2, Krzysztof Miodoński 2, Michał Skwara 2, Jakub Janus, Krzysztof Kość, Mateusz Kowalski, Piotr Prusak, Kacper Szydło, Andrzej Wicherek.
Trenerzy: Sławomir Karwowski i Adrian Ziaja.

Następny mecz 30 października, kiedy to bocheńscy szczypiorniści spotkają się na wyjeździe z zespołem AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce.