Opublikowano: 2022-02-15 20:38:51 przez eb

Ręczna: przegrana z Ustroniem

Nasz II – ligowy zespół szczypiornistów w sobotę rozegrał mecz z MKS Ustroń. Nasi przegrali 23: 31

-Pomimo starań i dużej ambicji zespół gości od 42 minuty uzyskał przewagę w meczu i odniósł zwycięstwo.Gra naszego zespołu w ostatnich minutach była nieskuteczna, co wynikało ze zmęczenia, a to z ograniczeń kadrowych spowodowanych brakiem kilku zawodników – mówi trener bochnian Ryszard Tabor.

Skład i bramki MOSiR Bochnia: Patryk Rolewicz, Michał Puchalski, Łukasz Kruk – Bartosz Szpisak 8, Maciej Grech 5, Kacper Cąber 4, Bartosz Batko 3, Konrad Trojan 3, Mateusz Błoniarczyk, Bartosz Kokoszka, Kacper Szczudło, Kamil Mrozik, Jakub Noskowiak.
Trener Ryszard Tabor, kierownik zespołu Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Skład i bramki MKS Ustroń: Dawid Oliwka, Jan Cieślar – Szymon Gogółka 8, Mateusz Turoń 4, Michał Jopek 4, Artur Kwolek 3, Mateusz Cieślar 3, Marcin Białkowski 2, Piotr Szturc 2, Przemysław Polok 1, Piotr Gawlas 1, Łukasz Szczęsny 1, Aleksander Bejnar 1, Łukasz Gogółka 1, Michał Raszka, Bartosz Aronik.
Trenerzy Piotr Bejnar i Arkadiusz Czapek.

W niedzielę 20 lutego MOSiR Bochnia rozegra mecz na wyjeździe z zespołem AZS AGH II Kraków (początek spotkania o godz. 15:00).