Kategoria: Sport
Opublikowano: 2019-11-12 21:05:42 przez eb

Ręczna: Wisła Sandomierz pokonała naszych

W minioną sobotę 9 listopada drugoligowi szczypiorniści MOSiR Bochnia rozegrali awansem pierwszy mecz II rundy. Spotkanie na wyjeździe z Wisłą Sandomierz niestety zakończyło się przegraną.

SPR Wisła Sandomierz – MOSiR Bochnia 34:22 (16:9)

Bochnię reprezentowali i bramki zdobyli: Marcin Janas 6, Adrian Lubowicki 4, Maciej Grech 3, Iwo Stopczyński 2, Maksymilian Grzesik 2, Piotr Kalinka 2, Wojciech Dziedzic 2, Tomasz Musiał 1, Filip Pach, Piotr Sądowicz, Michał Puchalski, Krzysztof Kondela, Marcin Jakubowski, Jarosław Gut.
Trenerem bocheńskiego zespołu jest Ryszard Tabor, kierownikiem drużyny Maciej Haber, trenerem odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Wisła Sandomierz wyraźnie lepsza od MOSiR Bochnia!
Gospodarze wygrali zasłużenie. Nasz zespół popełniał błędy w obronie, przegrywaliśmy pojedynki jeden na jeden, a przez błędy własne w ataku łatwo traciliśmy piłki, co skrzętnie wykorzystywali szczypiorniści z Sandomierza. Atuty sobotniego spotkania były po stronie Wisły Sandomierz , która odniosła pewne zwycięstwo. W meczu z różnych przyczyn nie wystąpili podstawowi zawodnicy tj. Miłosz Gabiga, Michał Dobrzański, Tomasz Wolnik.

To była ósma kolejka, a przed naszymi szczypiornistami jeszcze spotkania z I rundy. Szóstą kolejkę rozegramy na wyjeździe 16 listopada, kiedy to spotkamy się z zespołem SPR Stal II Mielec, a siódmą u nas 23 listopada, kiedy to gościć będziemy SPR Stal II Mielec.

Szkolenie zawodników i rozgrywki zespołu MOSiR Bochnia w II lidze piłki ręcznej mężczyzn są wspierane finansowo przez Gminę Miasta Bochnia.