Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-08-31 11:28:04 przez system

Rewanżowy mecz Contimax-u z Rząśnią

Drugoligowi siatkarze Contimax MOSiR Bochnia, podobnie jak szczypiorniści, intensywnie przygotowują się do sezonu rozgrywkowego 2015/16. W ramach niego w piątek 28 sierpnia rozegrali mecz sparingowy z Czarnymi Rząśnia.

To spotkanie, które miało być rewanżowym, po pierwszym towarzyskim meczu w Zakopanem (23 sierpnia) nie należało do szczęśliwych. Bochnianie czują już spore zmęczenie po obozie treningowym i niestety to było widać na parkiecie. - Szwankowało przyjęcie i było dużo niedokładności - mówił po walce trener bocheńskiego zespołu Robert Banaszak. - Był to słabszy mecz, widać było iż zawodnicy myślą już o odpoczynku. - Należy jednak zaznaczyć, że w spotkaniach sparingowych nie chodzi o wyniki, ale o ustawienie na boisku . - Mamy wiele elementów do poprawienia - podkreśla trener. - W tym meczu każdy z zawodników dostał szansę, wiemy więc nad czym mamy pracować.-

Contimax MOSiR Bochnia - Czarni Wirex Rząśnia 1:4 (20:25, 25;23, 20;25, 27:29, 14:16)

Contimax MOSiR Bochnię reprezentowali:
Jakub Habel, Marcin Góra, Maciej Grajoszek, Mateusz Jarzyna, Roman Kącki, Dawid Konieczny, Dawid Małysza, Paweł Samborski, Konrad Stajer, Szymon Ściślak, Jakub Zmarz.

Wiktor Wysocki był obecny, ale nie uczestniczył w grze ze względu na kontuzję.

Najbliższe kontrolne spotkanie bocheńscy siatkarze rozegrają już w najbliższą środę 2 września. Wyjadą wówczas na mecz z zespołem AGH 100RK AZS Kraków. Sparing odbędzie się w hali AGH przy ul. Piastowskiej (początek spotkania o godz. 17.00).

W sobotę 5 września w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni rozegrają dwumecz z Błękitnymi Ropczyce. początek o godz. 15.00.

12-13 września III Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Bochnia.

16 września mecz na wyjeździe z Hutnikiem Kraków.

26 września bocheńska drużyna zmierzy się na własnym parkiecie z zawodnikami KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec.