Kategoria: Sport
Opublikowano: 2016-05-09 19:18:09 przez system

Samochodowe Mistrzostwa Śląska znowu w Bochni

W dniach 10-11 czerwca odbędzie 4. Rajd Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga, stanowiący trzecią rundę tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Organizator, Automobilklub Śląski ma nadzieję, że bocheńskie trasy przyciągną wielu zawodników i fanów sportu motorowego, a atrakcje na rynku bocheńskim – wielu okolicznych mieszkańców.

Zawodnicy będą rywalizować na zupełnie nowych odcinkach specjalnych, zlokalizowanych w gminach Łapanów, Żegocina i Trzciana, a centrum zawodów ponownie będzie bocheński rynek, na którym nie tylko będzie mnóstwo atrakcji dla mieszkańców miasta Bochni i okolic, ale także wiele sportowych emocji, związanych z odcinkiem miejskim, a także honorowym startem i metą rajdu.

Do rajdu pozostało jeszcze trochę czasu, ale organizatorzy już dziś chcieliby zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w tej imprezie. Zupełnie nowe, trudne i wymagające odcinki, widowiskowy OeS w centrum Bochni oraz niezwykłe sportowe emocje na pewno przyciągną wielu zawodników, nie tylko ze Śląska i Małopolski, ale także innych regionów Polski. Automobilklub Śląski zadba jednak nie tylko o zawodników i fanów sportu samochodowego, ale także o mieszkańców powiatu bocheńskiego. Na rynku będzie można skorzystać m.in. z symulatorów dachowania, pomalować samochód, a także obejrzeć wyścigi modeli.

Więcej informacji już wkrótce na stronie www.rajdziemibochenskiej.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/rajdziemibochenskiej.