Kategoria: Sport
Opublikowano: 2016-09-06 11:38:22 przez system

Szczęśliwy weekend piłkarzy nożnych MOSiR

Część sekcji dopiero przygotowuje się do rozgrywek, ale piłka nożna już w pełni sezonu. W dodatku młodzi piłkarze MOSiR Bochnia ostatnio dostarczają dużo radości, wygrywając swoje pojedynki

Niewątpliwie do bardzo udanych należy zaliczyć ostatni weekend, kiedy to podopieczni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni wygrali trzy mecze.

Krakus Nowa Huta - MOSiR Bochnia 1:3
Pierwszymi z nich byli trenowani przez Mateusza Fortunę trampkarze, którzy na wyjeździe w rozgrywkach małopolskiej ligi zmierzyli się z Krakusem Nową Hutą. Wygrali to spotkanie 1:3.

Czarni Kobyle - MOSiR Bochnia 0:9
W sobotę 3 września drugi zespół młodzików MOSiR Bochnia, biorący udział w rozgrywkach organizowanych przez bocheński Podokręg Piłki Nożnej rozegrali wyjazdowe spotkanie z Czarnymi Kobyle. Bochnianie zakończyli go bardzo wysoką wygraną 9:0. Już w pierwszej połowie padło 6 bramek. W drugiej części spotkania kolejne 3.

Skład zespołu MOSiR Bochnia w meczu z Czarnymi: Oskar Mroczek (bramkarz), Krystian Pilch, Igor Buczek, Jakub Noskowiak, Sebastian Liszka (kapitan), Michał Kurek, Jakub Mazanek, Paweł Polowiec, Marcin Stopa, Jakub Puzia, Mikołaj Brzegowy.
Trenerem bochnian jest Tomasz Marut.

Unia Tarnów II - MOSiR Bochnia 0:7
W niedzielę 4 września drugi zespół młodzików, biorący udział w rozgrywkach I ligi okręgowej i szkolony przez Marcina Leśniaka, odniósł wysokie zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Unią Tarnów. Bocheńska reprezentacja umieściła aż sześć piłek w bramce gospodarzy spotkania, a siódmą dobili się sami tarnowianie. Nasi zawodnicy strzelali seriami - po dwie bramki zdobyli w kolejności Filip Budyn, Michał Wilk i Kacper Pawlik.

Bramki: w 18 i 23 minucie Filip Budyn, w 30 i 44 min. Michał Wilk, w 57 i 59 min. Kacper Pawlik.
Samobójczą piłkę strzelił Aleksander Kuta w 54 minucie spotkania.

W najbliższym czasie zespoły MOSiR Bochnia rozegrają swoje spotkania w Bochni:
- w piątek 9 września młodzicy, walczący o mistrzostwo I ligi okręgowej, gościć będą u siebie LUKS Radłovię Radłów. Początek spotkania o godz. 17.30.
- w niedzielę 11 września trampkarze MOSiR Bochnia gościć będą AS Progres Kraków. Rozpoczęcie o godz. 10.00.
- w poniedziałek 12 września rozgrywki w bocheńskim Podokręgu rozpocznie drugi zespół trampkarzy, trenowany przez Tomasza Maruta. Bochnianie będą gościć zespół Naprzód Sobolów, początek spotkania o godz. 17.00. Mecz pierwszej kolejki zaplanowany na 5 września z zespołem Orzeł Cikowice nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych, zostanie rozegrany w innym terminie.