Kategoria: Sport
Opublikowano: 2021-08-09 20:33:17 przez eb

Szczypiorniści przygotowują się do rozgrywek

Szczypiorniści Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, którzy w tym roku walczyć będą na parkietach II Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn, już w ubiegłym tygodniu rozpoczęli intensywne przygotowania do sezonu 2021/2022!

– Pierwszy tydzień sierpnia poświęciliśmy na treningi ogólnorozwojowe, które prowadziliśmy na Stadionie Miejskim, w terenie oraz na siłowni – mówi Ryszard Tabor trener zespołu MOSiR Bochnia  – Drugi tydzień, czyli czas od 9 do 14 sierpnia, będzie przeznaczony na treningi techniczne, które odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej. Od 16 sierpnia również na Hali zajęcia specjalistyczne. W przedostatni weekend bieżącego miesiąca, czyli 21-22 sierpnia, planujemy już gry kontrolne z drużynami, które wystąpią w naszej lidze, czyli SUMKS Jedynką Myślenicami, AZS AGH II Krakowem, Grupą Azoty Unią II Tarnów i MKS Ustroniem (kolejność gier jest w trakcie ustaleń, sparingi odbywać się będą w weekendy do 10 września włącznie).

Rozgrywki II ligi ruszą 18-19 września, pierwsza runda zakończy się 11-12 grudnia.

Z naszego zespołu, jak informuje trener R. Tabor, odszedł Michał Dobrzański, który otrzymał propozycję występów w zespole MPS Chrzanów i będzie z nim grał na parkietach I ligi. Pozostały skład bez zmian.
Kierownikiem drużyny będzie (tak jak w ostatnich sezonach) Maciej Haber, trenerem odnowy biologicznej Maciej Hamuda.