Kategoria: Sport
Opublikowano: 2017-11-09 19:31:10 przez system

Taneczno/akrobatycznie w MOSiRze

Nabór do grupy tanecznej z elementami akrobatyki w MOSiR Bochnia ogłasza nabór do sekcji tanecznej z elementami akrobatyki dla dziewcząt i kobiet w wieku powyżej 15 lat – 14 listopada 2017 r. w godz. 18.00 do 20.00. Zapraszone są wszystkie zainteresowane Panie, także posiadające już za sobą doświadczenia taneczne i sceniczne.

Dostaną szansę na rozwijanie swoich pasji, zainteresowań i umiejętności związanych z tańcem. Liczymy że efekty pracy w sekcji dadzą możliwość zaprezentowania młodych talentów podczas imprez sportowych oraz rozgrywek ligowych organizowanych przez MOSiR Bochnia.
- Liczymy, że efekty pracy w sekcji dadzą możliwość zaprezentowania młodych talentów podczas imprez sportowych oraz rozgrywek ligowych organizowanych przez MOSiR Bochnia - zachęcają organizatorzy.

Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę. Trenerkami będą właścicielki Dance&fitness house w Bochni, który mieści się przy ul. Trudnej 46. Urszula Węgrzyn – główny choreograf nowej grupy, jest instruktorem fitness, zumby, rekreacji ruchowej ze specjalnością taniec nowoczesny, a także tańca towarzyskiego, który ukończyła w Egurora Dance Studio. Oprócz tego posiada tytuł instruktora sportu FTS, trenera personalnego oraz mama plus.Grupa taneczna będzie łączyć w sobie zajęcia taneczne oraz akrobatyczne.

Za wszelkie ewolucje akrobatyczne odpowiedzialny będzie Marcin Kowalski, który specjalizuje się w przygotowaniu akrobacji wykorzystywanych w wielu pokazach oraz teledyskach. Jego pseudonim to „Robin Freerunner”.