Kategoria: Sport
Opublikowano: 2022-06-03 11:39:40 przez KacperGlod

To będzie intensywny weekend przy Parkowej

Najbliższy weekend na stadionie przy Parkowej 3 obfitował będzie w wielkie emocje. W sobotę Bocheński zmierzy się w ligowym starciu z Jarmutą Szczawnica, w niedzielę zaś będą miały miejsce główna część obchodów 100-lecia BKS z meczem z oldbojami Wisły Kraków w roli głównej.

W sobotę o godz. 15:30 BKS podejmie przedostatnią drużynę w grupie IV ligi, czyli również skazaną na spadek Jarmutę Szczawnica. Poprzednie starcie między tymi drużynami zakończyło się pokaźnym zwycięstwem Bocheńskiego 5:0. BKS powalczy w ostatnich spotkaniach sezonu o polepszenie swojego dorobku punktowego. Wiemy, że na pewno w meczu nie zagra Mariusz Łyduch, który został wykluczony na kilka meczów w związku z czerwoną kartką otrzymaną w meczu z Watrą.

/media/user/images/upload/Czerwiec/Czerwiec 2022/BKS_nowy_sezon_20221.jpg

Niedziela zaś stoi pod znakiem jubileuszowych obchodów ekipy z Solnego Grodu. Klub przygotował na tę okazję wiele atrakcji, począwszy od bardziej oficjalnych jak Msza Św. w Bazylice oraz wręczenie odznaczeń w Oratorium Św. Kingi poprzedzone koncertem zespołu 4 Szmery, po świętowanie przy Parkowej 3 słuchając koncertu Orkiestry Baczków, oglądając mecz pomiędzy oldbojami Bocheńskiego i krakowskiej Wisły czy wspólnie bawiąc się na pikniku rodzinnym.

Więcej o obchodach jubileuszu 100-lecia Bocheńskiego Klubu Sportowego pisaliśmy tutaj:

W czerwcu Jubileusz 100-lecia BKS. Do Bochni przyjedzie Wisła Kraków

Fot. Krzysztof Flesz | BKS Bochnia