Kategoria: Sport
Opublikowano: 2016-06-15 13:53:16 przez system

Trampkarze MOSiRu przegrali z Sandecją

We wtorek 14 czerwca 2016r. nasi piłkarze, szkoleni przez Mateusza Fortunę, rozegrali mecz w ramach Małopolskiej Ligi Trampkarzy. Spotkanie odbyło się na stadionie dr. W. Krupy przy ul. Parkowej. Niestety nie przyniosło nam zwycięstwa, ale wiadomo, że Nowy Sącz nie jest łatwym przeciwnikiem.

Gole dla Bochni zdobyli: Paweł Matras i Błażej Gumuła. A oto całkowity skład zespołu: Patryk Zwieńczak, Paweł Matras 1, Franciszek Wiercioch. Igor Dymura, Daniel Grabczyk, Karol Buczek, Adam Pałkowski, Mikołaj Ruchałowski, Maksymilian Rybak, Daniel Wolak, Błażej Gumuła 1, Jakub Kleszcz, Daniel Kubas, Wojciech Pajor.

MOSiR zaprasza na ostatnie mecze w ramach wspomnianej ligi. W piątek 17 czerwca będziemy gościć reprezentacje AS Progresu Kraków. Zaczniemy o godz. 16.00, kiedy to na murawę wyjdą trampkarze. Dwie godziny później swoje zmagania rozpoczną młodzicy.
Natomiast dzień wcześniej, czyli w czwartek 16 czerwca drugi zespół trampkarzy M. Fortuny rozegra ostatnią kolejkę w ramach zawodów organizowanych przez Podokręg Piłki Nożnej w Bochni. Będzie to wyjazd do Czarnych Kobyle. Początek o godz. 17.00.
Sezon piłkarski zamkniemy w poniedziałek 20 czerwca ostatnim meczem młodzików, którzy w ramach rozgrywek Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni gościć będą Czarnych Kobyle. Początek o godz. 17.00.