Kategoria: Sport
Opublikowano: 2018-05-17 21:38:58 przez system

Turniej piłkarski o Puchar Centrum

Ruszają zapisy na XV Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Centrum 2018. Zawody, organizowane przez Stowarzyszenie Ochronka Dom-Serce-Ludzie i Miejskie Centrum Dzieci i Młodzieży, zostaną rozegrane w sobotę, 23 czerwca na boisku przy ul. Sienkiewicza. Impreza startująca w tym samym czasie co futbolowe Mistrzostwa Świata w Rosji jest częścią sportowej oferty tegorocznych Dni Bochni.

Udział w turnieju jest bezpłatny, a jedyny warunek to wiek zawodników – 15-19 lat. Żeby wypełnić deklarację uczestnictwa w zawodach trzeba zgłosić się do Ochronki przy ul. Sienkiewicza 2 od poniedziałku do soboty w godz. 16-20. Można też wcześniej skontaktować się telefonicznie z organizatorami (505-164-103).

System rozgrywek – w zależności od liczby zgłoszonych drużyn – zostanie ustalony 21 czerwca, a 23 czerwca o godz. 9.00 rozpoczną się zawody. Tego samego dnia popołudniu poznamy zdobywcę Pucharu Centrum i zwycięzców tegorocznej edycji futbolowego turnieju Ochronki „na betonie”. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zawody zostaną rozegrane w innym terminie.

Turniej jest częścią projektu „Bezpieczna Przystań” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 i został dofinansowany ze środków budżetowych Gminy Miasta Bochnia.