Kategoria: Sport
Opublikowano: 2016-02-11 13:46:45 przez system

Walentynki na lodowisku w Proszówkach

Kryta pływalnia w Proszówkach zaprasza wszystkich zakochanych (i nie tylko) na wspólne świętowanie w niedzielę 14 lutego - dla każdej pary słodki upominek gratis. Walentynki będą również okazją do pożegnania sezonu zimowego na ślizgawce, położonej koło basenu.

Koniec lodowiska w tym sezonie to nie koniec atrakcji - w basenie w Proszówkach do końca lutego w cenie każdego biletu sauna gratis.

Mijający sezon dla lodowiska był rekordowy pod wieloma względami:
- padła rekordowa liczba wejść w okresie ferii, odwiedziło go blisko 8500 osób,
- rekordowy utarg zanotowano dnia 24 stycznia br. i wyniósł ponad 6 tys. zł,
- z wypożyczalni łyżew skorzystano 6 000 razy.

- Co roku podnosimy standardy naszego lodowiska, w tym roku nad jakością tafli lodu czuwała rolba (maszyna do pielęgnacji lodu), która 2 razy dziennie szlifowała lód i nadlewała nową warstwę wody, co znacząco podniosło jakość lodowiska. Zmieniliśmy również system informatyczny, który funkcjonował tak jak na pływalni - każdy posiadał transponder, co pozwoliło zmniejszyć czas oczekiwania na bilet wstępu. Jednocześnie zakupiliśmy 25 par nowych łyżew - informuje pełniący obowiązki dyrektora Mariusz Zając.

- Zdajemy sobie sprawę, że jest nad czym pracować i gwarantujemy, że w przyszłym roku, będą na nas czekać nowe atrakcje – deklaruje na koniec.