Kategoria: Sport
Opublikowano: 2016-03-07 14:52:23 przez system

Wiosna jest dla Pań

Oferta MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni zachęca panie i dziewczęta, by w związku z nadchodzącym Dniem Kobiet pomyślały o sobie i wybrały coś z przedstawionych niżej propozycji - skorzystania z aerobiku, siłowni, sauny czy też masażu. Każda z pań powinna znaleźć coś dla siebie.

Zajęcia z aerobiku. - Najtrudniejszy jest pierwszy krok - mówi Agnieszka Kierońska, instruktorka prowadząca tego typu zajęcia przy bocheńskim Ośrodku.- Kiedy już się odważymy, a przede wszystkim przekonamy się, że rzeczywiście po zajęciach czujemy się znacznie lepiej, wszystko idzie jak z płatka.- Pani Agnieszka jest doświadczonym trenerem i od lat prowadzi aerobik przy ul. Parkowej 3 w Bochni. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (we wtorki i czwartki), w godzinach dogodnych także dla pracujących, bo od 19.30. Trening trwa godzinę.
Tel. kontaktowy do Pani Agnieszki - 607 693 520

Po zajęciach aerobiku można skorzystać z sauny, która jest czynna tylko dla pań w każdy wtorek i czwartek w godz. 20.30 – 21.30.

Chętne panie mogą skorzystać tez z siłowni. Ośrodek proponuje zajęcia w salach:
- przy siedzibie MOSiR Bochnia (ul. Parkowa 3)
- lub siłownię Lady Fitness, która przeznaczona jest tylko dla pań, a znajduje się w budynku Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Poniatowskiego 32. Tel. na siłownię lady Fitness 694 056 800.

MOSiR ma też ofertę dla Pań, które dawno nie ćwiczyły i nie mają specjalnej kondycji fizycznej. To zajęcia pilates - ćwiczenia mające na celu rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. To jakby połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych, które polegają na napinaniu i rozluźnianiu mięśni. Celem jest ich wzmocnienie, bez nadmiernego rozbudowywania (jak np. na siłowni), odciążenie kręgosłupa, poprawa pracy stawów, uelastycznienie ciała, obniżenie stresu oraz ogólna poprawa zdrowia osób ćwiczących.
Uwaga - w zajęciach mogą brać udział nawet osoby po zabiegach chirurgicznych. W tym jednak wypadku ćwiczenia można podjąć wybiórczo po konsultacji z lekarzem i fizjoterapeutą.

Zajęcia pilates prowadzone są przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę Monikę Ślęczek.
Ćwiczenia trwają 60 minut w poniedziałki i piątki od godz. 18.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Poniatowskiego 32.

Zapewne też część z pań zainteresuje nowa atrakcja, którą świadczy Ośrodek - usługi masażystki.