Opublikowano: 2016-12-13 10:49:09 przez system

Wygrana młodych szczypiornistów ze Skrzyszowem

W niedzielę 11 grudnia juniorzy piłki ręcznej gościli u siebie w ramach XII kolejki małopolskiej ligi LUKS Skrzyszów. Było to dla nich szczęśliwe spotkanie, gdyż pokonali przyjezdnych.

Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana i żadna z drużyn nie uzyskała znaczącej przewagi bramkowej (10:11).

Drugą część bardzo dobrze rozpoczęli bocheńscy zawodnicy, którzy między 31 a 41 minutą gry zdobyli 8 bramek, tracąc tylko jedną. W tym okresie szczególnie skuteczni byli I. Stopczyński i G. Krawczyk, którzy zdobyli po 3 bramki , a po jednej W. Czubala i M. Dobrzański. - Ten okres był decydujący dla losów spotkania, które nasi zawodnicy wygrali i utrzymali kontakt punktowy z czołówką tabeli - mówi trener bocheńskiego zespołu Ryszard Tabor.

MOSiR Bochnia - SPR LUKS Skrzyszów 27:19 (10:11)

Skład zespołu MOSiR i zdobyte bramki: Michał Budzyn 1, Oliwer Choma 3, Wiktor Czubala 1, Michał Dobrzański 3, Grzegorz Drzazga, Filip Fasuga, Krzysztof Goliński 3, Marcin Jakubowski , Kacper Lipina 3, Mateusz Łącki, Jakub Pagacz, Iwo Stopczyński 6, Mateusz Trojanowski, Paweł waśniowski 1, Gabriel Krawczyk 6, Łukasz Drabik.

Następny mecz juniorzy MOSiR rozegrają na wyjeździe 18 grudnia z MKS PM MPEC Tarnów. Ostatnia, XIV kolejka zostanie rozegrana w Bochni 15 stycznia.