Kategoria: Sport
Opublikowano: 2016-10-12 13:59:14 przez system

Wygrana młodzików z Wolanią

We wtorek 11 października bocheńscy kibice mieli podwójną przyjemność. Jeszcze przed oglądaniem wyczekiwanego meczu reprezentacji Polski z Armenią na stadionie przy ul. Parkowej mogli dopingować młodych piłkarzy, którzy walcząc w tarnowskiej I lidze przyjmowali Wolanię.

Było to zaległe spotkanie z września i jak się okazało na dziewięć rozegranych szóste zwycięskie! Już w pierwszej połowie bochnianie strzelili trzy bramki przy zerowej skutecznosci przeciwników. Dwie zdobył Filip Budzyn i jedną Kacper Więsek.

W drugiej części spotkania już nie było tak łatwo. Zawodnicy Wolani, zmotywowani przez trenera, mimo słabej postawy w pierwszej części spotkania, znaleźli w sobie siły, aby być bardziej skutecznymi. Dzięki temu udało im się dwa razy trafić do bramki bochnian. wychowankowie MOSiR pokazali jednak, iż to oni wodzą prym na swoim boisku i strzelili przeciwnikom jeszcze jednego gola. Autorem wykańczającym akcję był tym razem po raz drugi Więsek.

Skład bocheńskiej drużyny: Oskar Mroczek (bramkarz), Filip Budzyn, Dawid Skrzypek, Michał Wilk (kapitan), Tomasz Popiołek, Bartosz Palej, Kacper Więsek 2, Filip Budyn 2, Maksymilian Rachwał, Wiktor Zaleński, Artur Majcher oraz Stanisław Szydłowski i Paweł Polowiec.

Trenerem bocheńskiego zespołu młodzików jest Marcin Leśniak.

Jak wygląda sytuacja bochnian na tle innych drużyn - o rozegranych przez MOSiR Bochnię 8 kolejkach w tabeli znajdują się już na wysokiej pozycji - piątym miejscu, na 14 walczących zespołów.

Już w piątek 14 października młodzicy M. Leśniaka walczyć będą u siebie z Piastem Czchów. kibiców zapraszamy na trybunę na godz. 15.00. Przy okazji przypominamy, że przełożony z powodu złych warunków pogodowych wyjazdowy mecz z KS Łękawicą zostanie rozegrany dopiero 6 listopada. Wcześniej zespół z Bochni spotka się jeszcze z Unią Tarnów i Dąbrową Tarnowską.

Zapraszamy również na sobotni (15 października) mecz drugiego zespołu młodzików MOSiR, który spotyka się w ramach rozgrywek bocheńskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Trenowani przez Tomasza Maruta zawodnicy gościć będą Promień Mikluszowice. Początek spotkania o godz. 11.00.