Kategoria: Sport
Opublikowano: 2016-09-12 16:16:21 przez system

Wygrany mecz inauguracyjny juniorów

W niedzielę 11 września szczypiorniści MOSiR Bochnia wygraną z Kusym Kraków zainaugurowali nowy sezon rozgrywkowy w małopolskiej lidze juniorów.

MOSiR Bochnia - SKS Kusy Kraków 28:27 (11:16)

- Cieszymy się z dwóch punktów i ambitnej walki zawodników, którzy pomimo, że przegrywali w pierwszej połowie , w drugiej potrafili grać na tyle ambitnie i skutecznie, że odnieśli zwycięstwo w tym trudnym meczu - mówił po spotkaniu trener bochnian Ryszard Tabor. - Musimy zdecydowanie poprawić skuteczność rzutową i być bardziej wyrafinowanymi w grze pod względem taktycznym. Zawodnicy chętnie i ciężko pracują i zapewne nasza gra w następnych meczach będzie lepsza i mamy nadzieję, również okraszona punktami.-

W meczu bramki zdobyli: Wiktor Czubala 3, Michał Dobrzański 8, Filip Fasuga 5, Krzysztof Goliński 3, Kacper Lipina 2, Iwo Stopczyński 7.

Zespół juniorów MOSiR Bochnia w sezonie 2016/17. Górny rząd od lewej: Michał Dobrzański, Karol Kram, Jakub Pagacz, Marcin Jakubowski, Wiktor Czubala, Łukasz Drabik, Filip Fasuga, Kacper Lipina, trener Ryszard Tabor. Dolny rząd od lewej: Przemysław Mucha, Maksymilian Pach, Oliwer Choma, Grzegorz Drzazga, Mateusz Łącki, Andrzej Górecki, Iwo Stopczyński, Krzysztof Goliński, Michał Budzyn.

Następny mecz już 18 września na wyjeździe z Myślenicami. W Bochni juniorzy grać będą 25 września.