Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-04-28 23:25:30 przez system

Wyniki ze stadionu

Nie tylko pogoda sprzyjała w ostatnich dniach piłkarzom, ale niektórym również szczęście. Tak było np. w meczu bocheńskich trampkarzy z Wisłą Kraków.

Ciekawy mecz i prawdziwą huśtawkę nastrojów przeżywali kibice na bocheńskim stadionie, gdzie MOSiR pokonał Wisłę 3-2. Mecz trampkarzy, którzy rozgrywali III kolejkę w małopolskiej lidze, należał do tych, które trzymają w napięciu do ostatnich chwil. Co prawda już w połowie chłopcy trenera Janusz Piątka schodzili z przewagą, ale tylko jednobramkową. Druga część zakończyła się podobnie. Należy podkreślić, że było to interesujące, ale i bardzo ciężkie spotkanie.

MOSiR Bochnia - TS Wisła II Kraków 3-2 (2-1)
11 minuta Palonek asysta Jastrzębski
17 min. Burkowicz asysta Palonek
20 min. Wisła
51 min. Wisła
62 min. Palonek asysta Matras Piotr

MOSiR Bochnię reprezentowali: Seweryn - Nagrodzki, Korta, Smoleń, Matras Paweł, Szot, Jastrzębski (55 min. Gumuła), Kamieniecki (68 min. Burek), Burkowicz, Matras Piotr (70 min. Wiercioch), Palonek.

Po trzech kolejkach drużyna zajmuje w tej chwili drugie miejsce po Sandecji.

Szkoda trochę spotkania, które w niedzielę 25 kwietnia rozegrali młodzicy w ramach małopolskiej ligi. Tym bardziej, że walka toczyła się na naszej murawie. Bochnianie przegrali dość znacząco 1:4.

Tutaj po trzech kolejkach, w tym jednej wygranej, sytuacja ma się nieco słabiej. MOSiR spadł o jedno miejsce w tabeli, ale chłopcy nadal razem z trenerem Mateuszem Fortuną mają nadzieję na lepszą pozycję.

Trampkarze Marcina Leśniaka, którzy walczą w okręgówce, tym razem (w V kolejce) zremisowali z Dunajcem Zbilitowską Górą.

MOSiR Bochnia - Dunajec Zbilitowska Góra 4-4
bramki: Gumuła x2, Musiał, Tacik Bartosz

Większości z nas pierwszy majowy weekend kojarzy się z grillowaniem i piknikowaniem, ale nie naszym piłkarzom, którzy w te świąteczne dni będą nadal walczyć. Trampkarze w ramach ligi okręgowej 1 maja wyjeżdżają na mecz z Wolanią Wolą Rzędzińską, a ich rówieśnicy, grający w małopolskiej lidze, 2 maja w Chrzanowie spotykają się z drużyną MKS Fablok.

W Bochni natomiast zapraszamy na dwa mecze 1 maja:
- na bocheńskim stadionie młodzicy w ramach małopolskiej ligi gościć będą AS Progres Kraków. Początek o godz. 10.00.
- drugi zespół młodzików MOSiR-u, prowadzony przez Tomasza Maruta, zainauguruje rozgrywki organizowane przez Podokręg Piłki Nożnej w Bochni meczem z Tarnovią Tarnawą. Mecz rozpocznie się w samo południe.