Kategoria: Sport
Opublikowano: 2016-10-17 13:51:38 przez system

Wysoka wygrana młodzików z Czchowem

W piątek 14 października podopieczni Miejskiego Ośrodka Sportu i rekreacji w Bochni rozegrali na stadionie im. dr. W. Krupy kolejny mecz w ramach I okręgowej ligi piłki nożnej. Tym razem gościli i zwyciężyli Piast Czchów.

Z wyniku szczególnie zadowolony był trener bochnian Marcin Leśniak - Rzeczywiście chłopcy stanęli na wysokości zadania i prowadzili przez całe spotkanie. To było jedno z lepszych spotkań moich wychowanków o czym zresztą świadczy wynik. - Wychowankowie MOSiR-u dominowali na boisku i już na przerwę schodzili z czterema zdobytymi bramkami. W drugiej części dołożyli trzy.

MOSiR Bochnia & Piast Czchów 7:0 (4:0)

MOSiR Bochnię reprezentowali i bramki strzelili: Oskar Mroczek (bramkarz), Filip Budzyn, Tomasz Popiołek, Bartosz Palej, Michał Wilk (kapitan), Maksymilian Rachwał 1, Dawid Skrzypek, Filip Budyn 3, Kacper Więsek 2, Artur Majcher, Stanisław Szydłowski oraz Wiktor Zaleński, Paweł Polowiec 1, Szymon Cierniak (bramkarz), Jakub Budziński.

Przed młodzikami M. Leśniaka jeszcze trzy mecze do rozegrania. Najbliższy, wyjazdowy 23 października z z Unią Tarnów I. W Bochni za dwa tygodnie 29 października z Dąbrovią Dąbrową Tarnowską. Ostatni w rundzie jesiennej to przełożony z początku tegoż miesiąca na 6 listopada mecz wyjazdowy z KS Łękawicą.

Do spotkania w Bochni z młodzikami jeszcze daleko, ale wcześniej będziemy mogli kibicować trampkarzom Mateusza Fortuny, którzy w ramach 11 kolejki małopolskiej ligi w niedzielę 23 października gościć będą Sandecję Nowy Sącz. Początek spotkania o godz. 10.00.