Kategoria: Sport
Opublikowano: 2016-10-03 15:10:18 przez system

Wysokie zwycięstwo młodzików MOSiR nad Iskrą Tarnów

W sobotę 1 października zawodnicy MOSiR Bochnia rozegrali na stadionie im. dr W. Krupy przy ul. Parkowej mecz z Iskrą Tarnów, pokonując wysoko gości 6:1.

Było to już ósmy mecz w ramach wspomnianej ligi, a zarazem piąte zwycięstwo. W spotkaniu z Tarnowem byliśmy nadzwyczaj skuteczni z czego trener Marcin Leśniak był szczególnie zadowolony.

MOSiR Bochnia - Iskra Tarnów 6:1

MOSiR Bochnię reprezentowali oraz bramki zdobyli: Szymon Cierniak, Bartosz Palej, Michał Wilk 1, Kacper Pawlik 3, Jakub Budziński, Filip Budzyn, Kacper Więsek 1, Maksymilian Rachwał, Sebastian Liszka 1, Tomasz Popiołek, Paweł Polowiec.

Na zdj. Marcin Leśniak z drużyną młodzików MOSiR Bochnia.

W tym samym dniu, co młodzicy, na wyjeździe walczyli ich starsi koledzy. Trampkarze MOSiR-u zmierzyli się na wyjeździe z drużyną PUKS Karol Wadowice. Mimo zaciętej walki przeciwnik zwyciężył 3:2.

PUKS Karol Wadowice - MOSiR Bochnia 3:2

To było pechowe spotkanie. - Jeszcze nigdy nie mieliśmy tylu niewykorzystanych sytuacji - mówi trener bochnian Mateusz Fortuna. - Już na początku trafił nam się karny, którego nie strzeliliśmy. Później wiele razy trafialiśmy w poprzeczkę.- Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Na początku drugiej w pierwszych trzech minutach gospodarze strzelili kolejne dwie. Bramki dla naszego miasta zdobył Karol Buczek.

We wtorek 4 października w ramach rozgrywek Podokręgu na wyjeździe gra drugi zespół trampkarzy z GOSiR Nowi - Rzezawianką.

W sobotę 8 października:
- młodzicy w ramach okręgowej ligi rozegrają mecz wyjazdowy z KS Łękawicą
- drugi zespół młodzików w ramach rozgrywek bocheńskiego podokręgu spotka się na wyjeździe z drużyną Ceramika Muchówka

W niedzielę 9 października zapraszamy na bocheński stadion, by wesprzeć dopingiem trampkarzy, którzy w ramach dziewiątej kolejki małopolskiej ligi gościć będą TS Wisłę Kraków. Początek spotkania o godz. 10.00.