Kategoria: Sport
Utworzono: 2019-06-19 20:16:16 przez system

Zakończyła się Bocheńska Liga Szachowa 2018/2019

We wtorek 18 czerwca 2019 r. już po raz ostatni w tym sezonie Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni gościła w swoich murach młodych bocheńskich szachistów, którzy tym razem spotkali się już nie na kolejnych rozgrywkach lecz na uroczystym podsumowaniu wyników całorocznej pracy sezonu 2018/2019.

Najlepsi zawodnicy w kategoriach indywidualnych zostali udekorowani medalami oraz pamiątkowymi dyplomami, a najlepsze szkoły oraz zwycięzcy w klasyfikacji generalnej otrzymali puchary oraz pamiątkowe dyplomy.

Słowa podziękowania popłynęły również w stronę Dyrekcji PSP Nr 5 w Bochni, która przychylnym okiem spogląda na naszych szachistów użyczając im miejsca i cierpliwie znosząc ich obecność w swoich szkolnych murach.

  • Ja ze swojej strony – mówi organizator rozgrywek – dziękujemy nauczycielom i opiekunom, którzy przyprowadzają swoich podopiecznych na comiesięczne rozgrywki. Dziękuję za życzliwość, za na wsparcie i zawsze miłą, przyjazna atmosferę. Mam nadzieję, że ta dobra aura jaką Państwo roztaczacie wokół siebie będzie procentowała jeszcze przez długie lata i jak magnes „przyciągała” do nas coraz to nowych graczy.

W klasyfikacji generalnej najlepsze miejsca zdobyli:
1. Wieczorek Radosław SP Proszówki C
2. Serafi Karolina PSP 2 Bochnia
3. Reguła Domiinika PSP 7 Bochnia
3. Śleziak Filip SP Proszówki Bochnia
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.