Kategoria: Sport
Opublikowano: 2019-06-19 20:16:16 przez system

Zakończyła się Bocheńska Liga Szachowa 2018/2019

We wtorek 18 czerwca 2019 r. już po raz ostatni w tym sezonie Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni gościła w swoich murach młodych bocheńskich szachistów, którzy tym razem spotkali się już nie na kolejnych rozgrywkach lecz na uroczystym podsumowaniu wyników całorocznej pracy sezonu 2018/2019.

Najlepsi zawodnicy w kategoriach indywidualnych zostali udekorowani medalami oraz pamiątkowymi dyplomami, a najlepsze szkoły oraz zwycięzcy w klasyfikacji generalnej otrzymali puchary oraz pamiątkowe dyplomy.

Słowa podziękowania popłynęły również w stronę Dyrekcji PSP Nr 5 w Bochni, która przychylnym okiem spogląda na naszych szachistów użyczając im miejsca i cierpliwie znosząc ich obecność w swoich szkolnych murach.

  • Ja ze swojej strony – mówi organizator rozgrywek – dziękujemy nauczycielom i opiekunom, którzy przyprowadzają swoich podopiecznych na comiesięczne rozgrywki. Dziękuję za życzliwość, za na wsparcie i zawsze miłą, przyjazna atmosferę. Mam nadzieję, że ta dobra aura jaką Państwo roztaczacie wokół siebie będzie procentowała jeszcze przez długie lata i jak magnes „przyciągała” do nas coraz to nowych graczy.

W klasyfikacji generalnej najlepsze miejsca zdobyli:
1. Wieczorek Radosław SP Proszówki C
2. Serafi Karolina PSP 2 Bochnia
3. Reguła Domiinika PSP 7 Bochnia
3. Śleziak Filip SP Proszówki Bochnia