Kategoria: Sport
Opublikowano: 2018-07-12 17:39:20 przez system

Zarejestruj się do Biegu

Można już zapisywać się na XXV Bieg Majora Bacy, który odbędzie się 5 sierpnia.

Memoriał Majora Bacy to impreza międzynarodowa, organizowana od dwudziestu pięciu lat w ramach uroczystości związanych z uczczeniem pamięci lokalnego bohatera majora Jana Antoniego Kaczmarczyka, partyzanta AK zastrzelonego przez hitlerowców. Ta cykliczna impreza łączy ze sobą walory sportowe i zdrowotne wraz z edukacyjnymi i historycznymi.

XXV Memoriałowy Bieg Majora Bacy planowany jest na 5 sierpnia 2018 r. (jak co roku w pierwszą niedzielę sierpnia). W ramach imprezy organizowany jest bieg główny dla dorosłych oraz bieg dla dzieci i młodzieży. Biegom towarzyszy piknik rodzinny.

XXV Memoriałowy Bieg Majora Bacy odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Bocheńskiego oraz Burmistrza Miasta Bochnia.Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, Powiatu Bocheńskiego i Gminy Miasta Bochnia.BIEG GŁÓWNY – 10-kilometrowa trasa przebiegać będzie ulicami Chodenicką, Karosek (dwie pętle).

START i META: Bochnia – Chodenice.

Bieg dzieci i młodzieży

Obok biegu dla dorosłych, którego start przewidziany jest na godz. 16.00, organizowany jest również (jak już wspomnieliśmy wyżej) bieg dla dzieci do lat 8 i do lat 12 oraz młodzieży do lat 16 lat. Dzieci mają do pokonania dystans około 1 km. Ta grupa wystartuje o 15.00. Wymagana zgoda rodziców/opiekuna – druk do pobrania Oświadczenie opiekuna będzie on również dostępny w dniu zawodów w miejscu zapisów

.Organizatorami Memoriałowego Biegu Majora Bacy są:– Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni,– Towarzystwo Sportowe MOSIR Bochnia,– Miejski Dom Kultury w Bochni,– Salt Runners Bochnia,– Urząd Miasta Bochnia,– OSP Chodenice

REGULAMIN

REJESTRACJA